Університет прикладних наук Ювяскюля (Фінляндія)

Міжнародна діяльність

.

Університет прикладних наук Ювяскюля JAMK (Jyväskylän ammattikorkeakoulu) – університет прикладних наук (політехнічний інститут) у Фінляндії, у регіоні Центральна Фінляндія.

JAMK – це багатопрофільний університет прикладних наук із чотирма школами (факультетами), а саме: Школа професійної педагогічної освіти, Школа здоров'я та соціальних досліджень, Школа бізнесу та Школа технологій.

.

Крім того до структури університету входять Інститут біоекономіки, Інститут інформаційних технологій, Інститут відновлюваної промисловості та Інститут реабілітації.

Університет пропонує такі програми на бакалаврському рівні освіти:

• Міжнародний бізнес
  • Виробництво ігор
  • Закупівлі та логістика
  • Медсестринська справа
  • Менеджмент туризму
  • Інформаційні та комунікаційні технології

У JAMK навчається понад 15 000 студентів.

У рамках проєктів програми Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Університетом прикладних наук JAMK реалізується програма академічної мобільності для викладачів та студентів з освітнім ступенем «бакалавр» за спеціальностями на вибір студента. Мова навчання/викладання – англійська.

остання редакція 06.06.2023