Audencia Business School

Центр європейської освіти

Audencia Business School
Бізнес-школа "Ауденсія" м. Нант

Бізнес-школа "Ауденсія"  (м. Нант, Франція) – це одна з лідируючих європейських бізнес шкіл, яка була заснована у 1900 році. Ауденсія є одним з елітних французьких вищих навчальних закладів, що відомий у світі своїми дослідженнями та навчальними програмами з менеджменту. Бізнес-школа акредитована такими міжнародними організаціями як Equis, AACSB та AMBA. Лише один відсоток бізнес шкіл у світі може пишатися таким досягненням.

Ауденсія – це міжнародно-орієнтований  вищий навчальний заклад, в якому навчаються студенти більш ніж з 50 країн. Також він має більш ніж 120 міжнародних академічних партнерів. Більше ніж 60 % навчальних програм викладаються англійською мовою.

Понад 20 % жителів м. Нант це молоді люди віком від 16 до 25 років, які навчаються у місті. Зручне розташування та можливість транспортного сполучення роблять місто привабливим не лише для студентів, а й для туристів. Нант знаходиться в 2 годинах їзди від Парижу та менш ніж в 30 хвилинах від узбережжя Атлантичного океану. Також доволі зручно дістатися від м. Нант до Лондона, Брюсселю та Женеви.

Опис програми навчання для студентів КНТЕУ

Студентський обмін

Студенти КНТЕУ мають можливість навчатися на основах взаємного обміну один семестр в Ауденсії. Кількість студентів за обміном не може перевищувати 3-5 осіб щорічно.

Для студентів КНТЕУ за взаємним обміном у Ауденсії відкриті такі програми: Міжнародний Магістр з Менеджменту, а також Медіа та Комунікації.

Мова навчання: англійська.

Вимоги до студентів:

• Студент магістерської програми.
  • Знання англійської на рівні В2/С1, підтверджене відповідним сертифікатом (Toefl або IELTS).

Програма подвійного дипломування

Студенти КНТЕУ мають можливість зареєструватися на програму подвійного дипломування Ауденсії для отримання ступеня «Міжнародний Магістр з Менеджменту (ІММ)».

Вимоги до студентів для  вступу на програму ІММ:

• 8 академічних семестрів або диплом бакалавра та прийняття на магістерську програму КНТЕУ.
  • Мінімальний рівень володіння англійською мовою В2 (Toefl – 80 або IELTS 6.5 – 7).

Тривалість навчання в Ауденсії: 2 академічні семестри + проект/дипломна робота з менеджменту та опційна практика на підприємстві терміном 4-6 місяців.

Ступінь, що присвоюється: магістр з міжнародного менеджменту.

План навчання для студентів КНТЕУ в Ауденсії:

• вересень-грудень – навчання в Ауденсії як студент за обміном;
  • січень-червень – навчання в Ауденсії 2 семестр + проект з менеджменту, який захищатиметься у грудні.

Процедура запису на програму:

1. аплікаційні документи студентів за обміном до Ауденсії повинні бути подані за 4 місяці до початку навчання;
  2. остаточне зарахування студентів залежить від прийняття аплікаційних форм директорами Програми;
  3. кількість студентів, зарахованих на навчання для отримання подвійного диплому обговорюється щорічно.

Витрати:

• Студенти за обміном не сплачуватимуть вартість навчання у партнерському закладі.
  • Студенти, обрані на навчання за програмою «ІММ», будуть сплачувати вартість навчання у другому семестрі в Ауденсії. Вартість навчання буде еквівалентною половині опублікованої вартості.
  • Обов’язкові сплати для студентів за обміном та за програмою (тобто підручники, внески студентської асоціації, страхування здоров’я та ін.) повинні бути сплачені студентом у  Ауденсії.
  • Відповідальність за дорожні витрати та проживання покладається на кожного студента та фінансується їх коштом.

Додаткова інформація надана в Fact Sheet англійською мовою.

Офіційний сайт: http://www.audencia.com

13.02.2015