Факультет економіки, менеджменту та психології
Факультет економіки, менеджменту та психології

Організація навчального процесу

економіки, менеджменту та психології

На факультеті економіки, менеджменту та психології відбудеться факультет економіки та психології для нових методів в аудиторах та найважливіших напрямків. До першого процесу повинна бути встановлена вища кваліфікація наукових установок, професійних досліджень і досліджень. Студенти можуть мати можливість працювати на факультеті, і вони оснащені рядом навчальних та організованих технічних інститутів. Вперше студенти зможуть дізнатися про роботу компанії, підготуватися до розробки програм, взяти участь у якісних виступах.

На факультеті буде припинена семестрова форма організації навчання та кредитно-модульна система організації навчального процесу.

З усахіх диципліну з навчальних планів формуються такі, як навчало-методичні комплекси, які постійно оновлюються. Факультет бере активну участь у вивченні технічних технологій вперше проведення лекцій, практичної, семінарської та лабораторної діяльності (діти і ролі, кейси і ситуаційні права, семиборства, напів-дискусії, семінари, семінари, проблеми, психологічні тести, психологічні тести), зупинені програмні продукти, інтернет-ресурси, а також socisni zasotatsii - візуальні посібники для фотографування, відео, кольорові слайди худий. Уміння Вікорістану визначати назви технологій в області техніки, принцип ефективного управління студентами, діяльність студентів до творчого і системного підходу віртуальних, науково-практичних відділень.

Основою освітніх програм підготовки економістів, менеджерів і психологів є поширення гуманістичного, природничо-наукового та професійного циклів.

Згідно зі стандартними визначеннями, студенти продовжать працювати на основі 70% професійних програм підготовки факультетів, студенти зможуть брати участь в обговоренні вузу, так на основі роботи вузу.

Вібіркові дисципліні забезпюзе снучкість та поглиблну професійну підготовление фахівців.

Студенти можуть мати індивідуальний конспект студента, який є робочим документом, відповідає за інформування про переведення і постурядування перших дисциплін, навчання студента навтаженю (усі віди відальних завданів, система навчання і контролю знань, стан студента). У студента індивідуальний научальний план, нормативні дисципліни, навчальні дисципліні на вібір та навчальні дисципліні, шо вічаю додатково.

На факультеті діє система рейтингів студентів, а також всебічний доступ студентів, науково-освітня, культурна та спортивна робота. В основі рейтингової системи лежать основи якісних знань, розвиток здорового способу життя, активне життя студента, організація роботи країни для освоєння результатів майбутнього. За показними оцінками студентам слід присвоювати стипендії. Результат оцінювання буде виділено при направленні студентів на навчанняОрдон.

Для розподілу рейтингових показів буде відображено наступне:
- Я познайомлю робота - базовий і віртуальний вид дня студента в період навчання в університеті. За триместр рейтинг студента вказується як suma baliv z skin disciplini на основі комплексної системи діагностики знань студентів;
- Науково-дослідний робот, який є одним з основних складських процесів студентів Школи Віші. Фахівець не винен в необхідних теоретичних знаннях, в створенні практичних завдань, в демонстрації вірності практичних завдань, в демонстрації вірусології вікорістоваті в його роботах, з'явитися в першу чергу, представити свою кваліфікацію;
- величезний робот, а також віддзеркалення громадської активності і зору студентської молоді. До цього часу існує багато досліджень у сфері освіти, організації, управління студентами, необхідність подальшої роботи у свідомості міністерства освіти;
- Культурно-масовий робот, який формується в юнацькій духовності і культурі студента. Цей вид робототехніків відповідає за всебічний розвиток спеціальності, ці нахіли, здібси, форму повороту моралі, фіскальні знання;
- спортивний робот, як важливо, фізичне загартування та зміцненню студентів.

Вперше, особливо вперше, особливо серед перших студентів України, Верховна Рада України, Організація Об'єднаних Націй, Президент Торгово-промислової палати України О.П. Михайличенка, Український національний комітет торгівлі, керівники Київської міської торгово-промислової палати,
Фонду Міжнародної торгово-промислової палати України "Україна - ХХІ Капітал" та персональна стипендія КНТЕУ.

Студентам надається можливість отримати диплом референта-перевертня з факультету іноземних досліджень, пройти навчання на педагогічному факультеті. Випускники факультету можуть мати можливість навчатися в магістратурі, аспірантурі та докторантурі.

26.08.2013
Vita