Факультет фінансів та банківської справи
Факультет фінансів та банківської справи

Співробітництво

фінансів та банківської справи

Факультет фінансів та банківської справи плідно співпрацює з державними та недержавними організаціями, установами, закладами та підприємствами, серед яких:

• Міністерство фінансів України
  • Cекретаріат Кабінету Міністрів України
  • Комітет Верховної Ради України з питань бюджету
  • Державна казначейська служба України
  • Державна фінансова інспекція України
  • Пенсійний фонд України
  • Національний банк України
  • Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
  • ПАТ «Державний ощадний банк України»
  • Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу
  • Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв
  • Асоціація «Українське об`єднання лізингодавців»
  • Українське товариство фінансових аналітиків
  • UniCredit Bank (ПАТ «Укрсоцбанк»)
  • АТ «Райффайзен Банк Аваль»
  • ТОВ «ТАС ГРУП»
  • АТ «УкрСиббанк»
  • ПАТ КБ «ПриватБанк»
  • ПАТ АБ «Укргазбанк»
  • ПАТ КБ «Євробанк»
  • Лізингова компанія ТОВ «ЛаскаЛізинг»
  • Investor Relations Agency (Агенція з відносин з інвесторами)
  • СК "Скайд"
  • СК "Аскомедсервіс"
  • СК "ПЗУ"
  • СК "ТАС"

та інші.

Основними формами співробітництва факультету фінансів та банківської справи з державними та провідними приватними установами у фінансовій сфері є стажування викладачів, постійні консультації, обмін інформацією, організація та керівництво практикою студентів, виконання випускних кваліфікаційних робіт на замовлення фінансових і кредитних установ та їх публічний захист на базі фінансових установ чи регуляторів. Усі кафедри факультету плідно працюють із державними та недержавними установами в сфері дослідження науково-практичних проблем, що виникають у діяльності державних органів - регуляторів фінансової сфери, а також фінансових та банківських установ. Для поглиблення співробітництва факультетом з більшістю партнерів укладаються та оновлюються договори про співпрацю.

Факультет ефективно інтегрується з європейською та світовою системами освіти. Згідно з програмою міжнародного співробітництва кращі за рейтингом студенти мають змогу здобувати освіту за кордоном.

05.09.2013
Vladimir