Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет міжнародної торгівлі та права

Кар'єрний шлях до лідерства

міжнародної торгівлі та права

Ну що, ми вже готові оголосити вам наступного спікера!

Ми маємо неймовірну можливість почути історію успіху нашої колеги, Наталії Червоної, спікерки, яка є випускницею Державного торговельно-економічного університету.

За її плечима:
◽️10 років роботи в Американській торговельній палаті,
◽️досвід роботи спеціалістом, а згодом директоркою з розвитку
◽️ значний досвід роботи з державними органами та адвокації в галузях інфраструктури, ІТ та телекомунікацій.
▫️ успішно пройдена онлайн-програма Гарвардської бізнес-школи з реалізації стратегії, а зараз вона отримує MBA у WHU – Otto Beisheim School of Management в Дюссельдорфі.

На нашому заході, Наталія розкриє тему: «Кар’єрний шлях до лідерства: освіта та розвиток»
????Поділиться своїм досвідом розвитку кар'єри та досягненнями у сфері лідерства,
????розповість про важливість освіти та постійного розвитку в кар'єрному рості, а також про свої власні виклики.

18 квітня

Zoom

З нетерпінням чекаємо на вас!

остання редакція 19.04.2023