Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет міжнародної торгівлі та права

Дипломатичний досвід, побудова кар'єри дипломата

міжнародної торгівлі та права

Хочемо повідомити вас про надзвичайно цікаву можливість почути багато нового про сучасну дипломатію та реалії роботи у цій сфері з перших вуст.

Дипломатична Платформа ініціювала зустріч із Послом України в Арабських Еміратах, Бахрейні, Кувейту, Йорданії  Сергієм Паськом.

Серед його понад 60 наукових праць, написані як автором та співавтором, не лише праці в царині політики, а й медицини, адже окрім своєї дипломатичної діяльності, Сергій Олексійович має звання Заслуженого лікаря України.

Про це та багато іншого ви матимете можливість не лише послухати, а й поставити запитання 20 квітня о 10-ій ранку у форматі онлайн-зустрічі на платформі «Zoom».

• Темою даного зібрання буде вивчення питань побудови кар’єри дипломата,  а також дипломатичний досвід пана Паська, серед якого визначне місце займають особливості роботи дипломатичної служби в арабських країнах.

Не втрачайте можливість дізнатися безліч цікавої інформації про одну з найпрестижніших професій у світі!

Посилання на конференцію:

остання редакція 19.04.2023