logo
Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет міжнародної торгівлі та права
logo
Факультет міжнародної торгівлі та права
img

VІ Всеукраїнська студентська наукова конференції іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення»,

міжнародної торгівлі та права

          Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права спільно з кафедрою іноземної філології та перекладу факультету торгівлі та маркетингу Державного торговельно-економічного університету 11 травня 2023 року провели VІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення». Конференція проводилась у дистанційному форматі на онлайн-платформі ZOOM.

          Роботу конференції відкрила проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків доктор економічних наук, професор Герасименко Анжеліка Григорівна, яка привітала учасників англійською мовою і відзначила, що конференція стала значною науковою подією в житті ДТЕУ, який веде велику просвітницьку й міжнародну діяльність, залучає студентів, магістрантів, аспірантів до виконання важливих проектів.

          Декан факультету міжнародної торгівлі та права  кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Гончарова Юлія Анатоліївна у своєму вітальному слові підкреслила важливість досконалого володіння англійської мовою та іншими іноземними мовами в сучасному світі, побажала студентам натхнення і звершень у науковій діяльності.

          З привітальним словом до учасників та гостей конференції звернулася завідувач кафедри сучасних європейських мов Гарбуза Тетяна Віталіївна, яка наголосила на важливості проведення наукових заходів такого рівня. Вона зазначила, що участь студентів у конференції - це перші кроки в науковій діяльності, які можуть сприяти їх майбутній успішній професійній кар'єрі. Завідувач кафедри побажала всім учасникам конференції невичерпної енергії та нових наукових досягнень у подальшій науковій діяльності.

          У конференції взяли участь понад 220 студентів з 13 навчальних закладів України, серед яких Державний торговельно-економічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Хмельницький національний університет, Київський університет імені Бориса Грінченка, Державний податковий університет (ДПУ), м. Ірпінь; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Ужгородський торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету та інші.

          Після пленарного засідання конференція продовжила свою роботу на секційних засіданнях, які охоплювали такі напрями: економіка, фінанси і аудит; інформаційні технології; філологічні науки; міжнародна торгівля і право; менеджмент, маркетинг і реклама; психологія.

         Для обговорення на конференцію подано 230 доповідей англійською, німецькою та польською мовами.

          Організаційний комітет щиро дякує всім учасникам за їхню активну участь та бажає всім мирного неба та Перемоги!

08.05.2023
42418
216
остання редакція 15.05.2023
42418