Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет міжнародної торгівлі та права

Що відомо про прогалини у законодавстві щодо податкового боргу?

міжнародної торгівлі та права

Що відомо про прогалини у законодавстві щодо податкового боргу?

Окрім того, що наші випускники вже вкотре доводять свій високий рівень підготовки, займаючи достойні посади та реалізуючи себе успішними юристами, вони ще готові ділитися знаннями зі студентами рідної альма-матер.

Одним із таких є Назар САМСОНЕНКО – випускник ФМТП (бакалавр з фінансового права, магістр з комерційного права), а нині – провідний фахівець Управління ліцензування небанківських фінансових установ Департаменту ліцензування НБУ, практик з досвідом  роботи на посаді головного державного інспектора Управління по роботі з податковим боргом Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, який 16 жовтня 2023 о 10:05 проведе для студентів ДТЕУ відкриту лекцію на тему «Повноваження податкового керуючого у сфері податкового боргу: питання теорії та практики».

Лекція розрахована на здобувачів освіти, які вивчають дисципліни «Фінансове право», «Податкове право», «Господарське право».

Зустріч відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Підключитися до конференції можна за посиланням https://us05web.zoom.us/j/82334588806?pwd=dFqevPODZSBq9OmYPNAQWdAvgPAQVd.1

Код доступу: 5yDQ3Y

Запрошуємо усіх бажаючих!