Науково-практичний семінар «Міжнародне співробітництво в галузі автомобільного транспорту»

Науково-дослідна робота

Науково-практичний  семінар

«Міжнародне співробітництво в галузі автомобільного транспорту»

06-11.11.2023

15:00   українська

Місце проведення:

Онлайн-зустріч: Microsoft Teams

Мета:

Формування комплексу знань про становлення і розвиток міжнародного співробітництва в галузі автомобільного транспорту, особливо під час воєнного стану, з основними міжнародними транспортними організаціями, аналіз основних  напрямів співробітництва України та ЄС у транспортній галузі, особливості організації перевезень вантажів у міжнародному сполученні, огляд основних положень найбільш важливих міжнародних конвенцій та угод, оформлення пакету транспортних документів.

Тематичні панелі:

Правові норми функціонування міжнародних транспортних організацій.

Співробітництво України та ЄС у транспортній галузі: нормативно-правові засади та реалізовані проєкти.

Організація міжнародних перевезень в умовах воєнного стану: «транспортний безвіз», «Е-черга», планування та оптимізація автомобільних маршрутів.

Міжнародні автомобільні перевезення: законодавче регулювання, оформлення пакету транспортної документації.

Європейська угода (ЄУТР): вимоги до відпочинку водія та екіпажу, розрахунок часу доставки.

Каботажні перевезення в Європі: особливості та відповідальність за порушення правил здійснення.

Фактори впливу на вибір способу транспортування вантажу.

Інформація про оплату:

Організаційний внесок становить – 800 грн

Одержувач: ДТЕУ
Код ЄДРПОУ: 44470624
№ рахунку: UA958201720313281001201048699
Призначення: 25010100, за участь у науково-практичному семінарі «Міжнародне співробітництво в галузі автомобільного транспорту», ПІБ (учасника)

Реєстрація – до 06 листопада 2023 року

Контакти:

t.anufriyeva@knute.edu.ua

096 924 82 82 (Тетяна Ануфрієва)

m.kotova@knute.edu.ua

097 876 08 04 (Марина Котова)