Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Поточні наукові проєкти

міжнародного, цивільного та комерційного права

Поточні наукові проекти

І. Правове регулювання цифрової економіки

Проект спрямовано на дослідження поточних та перспективних напрямів регулювання цифрової економіки та формулювання обґрунтованих пропозицій із внесення змін до законодавства з метою усунення законодавчих, інституційних, фіскальних та інших перешкод, які заважають розвитку цифрової економіки;

Основні напрями досліджень

ІІ. Охорона і захист прав у цивілістичному процесі

Проект спрямовано на дослідження судової та позасудової форми державного захисту, альтернативних недержавних форм захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, подання пропозицій щодо вдосконалення законодавства в сфері захисту прав та законних інтересів в нотаріальному, цивільному та виконавчому процесі.

Основні напрями досліджень

ІІІ. Міжнародне право в умовах глобалізації

Проект спрямовано на дослідження впливу процесів глобалізації на розвиток міжнародного права у сучасних умовах європейської інтеграції з метою вдосконалення чинного законодавства України та пошуку ефективних засобів комплексної правової модернізації суспільства.

10.07.2022
остання редакція 28.07.2022