Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Співробітництво

міжнародного, цивільного та комерційного права

Кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права здійснює співробітництво за різними напрямами як з державними, так і приватними підприємствами, організаціями та установами, серед яких Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство фінансів України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольний комітет України, Державна судова адміністрація України, Господарський суд м. Києва, Господарський суд Київської обл., Окружний адміністративний суд  м. Києва, Торгово-промислова палата України,  Київська торгово-промислова палата, Адвокатське об’єднання «Юридична фірма «Василь Кисіль і партнери», Товариство з обмеженою відповідальністю «Київський  центр  права», Товариство з обмеженою відповідальністю «Дентос Юроп», Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна аудиторська група «СОВА», Адвокатське об’єднання «Сова», Приватне акціонерне товариство «Фуршет»

У 2017 році  було укладено договір про співробітництво між Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві та Київським національним торговельно-економічним університетом.

02.03.2016
adv