Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Партнери програми "Міжнародне право"

міжнародного, цивільного та комерційного права

Шановні стейкхолдери, партнери освітньої програми «Міжнародне право» другого (магістерського) рівня вищої освіти!

Наша освітня програма відкриває двері у професійне життя новим поколінням юристів на посилює правничу спільноту України, а успіх у цій справі неможливий без партнерів освітньої програми, які діляться своїми очікуваннями та досвідом, удосконалюючи зміст освіти. Ми цінуємо та пишаємося нашими партнерами та завжди відкриті для співпраці!

Також для нас важлива ваша оцінка щодо рівня підготовки наших випускників, ваші рекомендації щодо уточнення програмних результатів навчання, змісту освіти, практичної підготовки тощо. З цією метою розміщено відповідну форму і ми будемо вдячні за її заповнення.

гарант освітньої програми, проф. Наталія Мазаракі

члени робочої групи освітньої програми, доц. Наталія Мельниченко, доц. Юлія Гончарова, доц. Лілія Невара, доц. Дарія Іващенко, студент Валерія Кузьменко.

остання редакція 26.05.2023