Факультет міжнародної торгівлі та права

Лекція про політичну систему Сполучених Штатів

міжнародної торгівлі та права

Запрошуємо студентів на лекцію про політичну систему Сполучених Штатів

Центр спільних дій разом із Факультетом міжнародної торгівлі та права ДТЕУ проводить лекцію “Сильний, але не всесильний президент: як працює система стримувань і противаг у США”. Запрошуємо студентів усіх спеціальностей.

Поговоримо з вами про інститут президента в США, американську систему балансу влад, чому інші президентські республіки в світі тяжіють до авторитаризму та чи може американська система запрацювати в Україні.

Спікерка: Оксана Заболотна, керівниця напрямку національної аналітики Центру спільних дій

Коли: 12 грудня (вівторок), об 11:00

Де: Phygital Hub, вул. Кіото 23 (Л-корпус)

Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/WhAKdkKsR1

Центр спільних дій – громадська організація, яка займається аналізом державної й місцевих політик, впроваджує інструменти залучення громадян до прийняття рішень та участі в демократичних процесах і просуває демократичні зміни.

остання редакція 08.12.2023