Центр досліджень формування іншомовної компетентності

Центр досліджень формування іншомовної компетентності (ЦДФІК) зосереджений на поєднанні лінгвістичних знань зі спеціалізованою професійною підготовкою для підвищення конкурентоспроможності випускників університету на глобальному ринку праці. ЦДФІК розробляє інноваційні програми навчання, які дозволяють студентам набувати глибоких знань іноземних мов, одночасно розвиваючи свої професійні навички; займається розробкою і впровадженням ефективних методів навчання іноземних мов, а також вивченням впливу мовної компетентності на професійну ефективність та кар'єрне зростання у різноманітних сферах діяльності.

Основною метою ЦДФІК є підготовка висококваліфікованих фахівців, які володіють не тільки глибокими професійними знаннями, але й високим рівнем іншомовної компетентності, що є ключовим у сучасному мультикультурному світі.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(098) 077-90-26