Напрями наукових досліджень

Центр досліджень формування іншомовної компетентності

Сучасні педагогічні технології у формуванні мовної компетенції за професійним спрямуванням

Дослідження інноваційних методів і технологій у викладанні мов, розробка ефективних педагогічних підходів, які допомагають студентам опанувати мову в контексті їхньої майбутньої професії, забезпечення більш ефективного та цілеспрямованого мовного навчання, яке відповідає потребам сучасного професійного світу.

Актуальні проблеми лінгвістики та лінгводидактики

Дослідження актуальних тем та напрямків у мовознавстві та викладанні мов, включаючи теоретичні та практичні елементи лінгвістики, вивчення інноваційних методів у мовній освіті, а також аналіз впливу технологій на процеси вивчення мов.

Методика викладання філологічних дисциплін

Дослідження та розробка ефективних підходів та стратегій навчання мов, літератури та інших філологічних дисциплін, аналіз та оцінка різних методів викладання даних дисциплін, розробка навчальних програм, використання інноваційних технологій у навчанні з метою покращення процесу викладання філологічних дисциплін.

Розвиток перекладацьких та інтерпретаційних навичок

Вивчення підходів до формування умінь, необхідних для перекладу та тлумачення мовних матеріалів. Це включає як письмовий, так і усний переклад, а також навички аналізу та інтерпретації текстів.

Міжкультурна комунікація

Вивчення процесів та стратегій ефективної комунікації між людьми з різних культур. Це важливо в контексті глобалізації, де знання та розуміння міжкультурних різниць можуть сприяти кращому взаєморозумінню та співпраці.

остання редакція 01.05.2024