Наукова робота студентів

Дослідницький центр з управління ризиками та інноваціями

Наукові статті
  • Вацюк, М.В. (2023). Досвід впровадження інноваційних технологій в агробізнесі. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. ДТЕУ.
  • Мінаков В. Проблеми та тенденції впровадження інноваційного проектів на підприємствах. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. К. : Держ. торг.-екон. ун-т, 2023. С.489-493.
  • Чекіна Є. Система управління інноваційним розвитком підприємства. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. К. : Держ. торг.-екон. ун-т, 2023. С.452-458.
  • Слободенюк, А.С. (2022). Методи оцінки ефективності інноваційних  проєктів. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. ДТЕУ.
  • Ковальчук, Л.П. (2022). Особливості оцінки ризиків економічної безпеки підприємства в умовах цифровізації. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. ДТЕУ.
  • Кіщук, В.М. (2022). Оцінювання економічних ризиків підприємства. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. ДТЕУ.
  • Божко, М.В. (2022). Управління ризиками на аграрному підприємстві як передумова забезпечення стійкого розвитку. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. ДТЕУ.
  • Бикова, С. (2021). Бізнес-індикатори інноваційного розвитку підприємства торгівлі. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. КНТЕУ.
  • Федчун, І.С. (2021). Інноваційний розвиток як складова конкурентоспроможності підприємства. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. КНТЕУ.
  • Рогіз, В.В. (2021). Діагностика та управління ризиком ліквідності. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. КНТЕУ.
  • Бабич А. (2020) Система ризик-менеджменту підприємства. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. Ч.1.: Київ. нац. торг.-екон. ун-т. С.213-221.
  • Вишневська, Ю.Л. (2020). Економічні ризики підприємства: теоретичний аспект. Економіка і фінанси бізнесу: збірник наукових статей магістрів. КНТЕУ.
  • Дерев’янко М. (2020). Проектний підхід в управлінні підприємством. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. Ч.1. К. : Київ. Нац. торг.-екон. ун-т. С.51-55.
  • Малиняк Т. (2020). Потенцiйнi джерела фiнансування проектiв в Українi. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. Ч.1. К. : Київ. Нац. торг.-екон. ун-т. С.61-66.
  • Спринчан А. (2020). Управління проектами на підприємстві торгівлі. Менеджмент: імперативи та виклики: зб. наук. ст. студ. Ч.1. К. : Київ. Нац. торг.-екон. ун-т. С.309-316.
Випускні кваліфікаційні дослідження
  • Литвин, О.В. (2023). Економічне обґрунтування проєкту створення інтернет-магазину. ДТЕУ.
  • Вацюк, М.В. (2023). Економічне обґрунтування впровадження інноваційних технологій в агробізнесі. ДТЕУ.
Інше
  • Слободенюк, А.С. (2023). Оцінювання ефективності проекту стартапу. Грамота в номінації «за ґрунтовне теоретичне дослідження» у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства»
  • Хлопков, І.Д., & Шеремета, В.В. (2023). Бізнес-проєкт «Loot Food». Диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»
  • Копотун, С.А.,  Масовець, О.Л., & Стась О.С. (2023). Бізнес-проєкт «Електронні браслети з ідентифікації військових та цивільних на небезпечних професіях «Pinpoint». Диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»
  • Хлопков, І.Д., & Шеремета, В.В. (2023). Бізнес-проєкт «Loot Food». Участь у Міжнародному конкурсі підприємництва (Університетське агентство Франкофонії (AUF) у партнерстві з TV5MONDE, France Médias Monde (RFI, France 24, Monte Carlo Doualiya), L'Orient-Le Jour (Ліван) і Le Nouvelliste (Гаїті))
  • Хлопков, І.Д., & Шеремета, В.В. (2023). Бізнес-проєкт «Loot Food». Участь у Міжнародному стартапі «YOUNG INNOVATION HACKATHON» - на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Європейської мережі підприємств в Україні (Enterprise Europe Network Ukraine), за підтримки МОН України
  • Слободенюк, А.С. (2022). Фінансування інноваційних проєктів. Доповідь на Студентській науковій конференції "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства в умовах війни та післявоєнний період", ДТЕУ, 18 травня 2022 р.
  • Заїчко, Д.К. (2022). Діагностика ризику банкрутства підприємства в поствоєнний період. Доповідь на Студентській науковій конференції "Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства в умовах війни та післявоєнний період", ДТЕУ, 18 травня 2022 р.

остання редакція 09.05.2024