Напрями наукових досліджень

Дослідницький центр з HR-менеджменту

Цифрові технології в рекрутменті

Зважаючи на прискорені темпи диджиталації бізнес-процесів на всіх рівнях управління соціально-економічними системами, науковцями підіймаються питання застосування та розвитку цифрових технологій в HR-менеджменті, зокрема в технології рекрутингу.

У цьому напрямі проводяться такі дослідження:

• Онлайн-рекрутинг  в умовах дистанційної роботи;
  • Диджитал-технології в підсистемах HR менеджменту;
  • Бізнес-інжиніринг клієнтоорієнтованих диджитал-процесів підприємства
  • соціальних мереж в рекрутингу

Бізнес-аналітика та моделювання процесів управління персоналом

Сучасні засоби бізнес-аналізу допомагають компаніям знаходити неочевидні залежності, завдяки чому стає можливим приймати ефективніші рішення.
Сучасні лідери ринку використовують у своїй бізнес-практиці різноманітні аналітичні інструменти, що позначається на роботі компаній, на напрямах розвитку майбутнього бізнесу. Важливими аспектами досліджень є вплив інструментів бізнес-аналітики на розвиток підприємств в умовах війни, на прийняття перспективних рішень щодомоделювання процесів управління персоналом.

Проводяться такі дослідження:

• застосування аналітики та Big Data,
  • впровадження хмарних технологій в роботу з персоналом,
  • застосування технологій віртуальної реальності та штучного інтелекту
  • дослідження впровадження HR-метрики в роботі працівників

Організаційна поведінка та управління талантами

Основна тенденція розвитку організаційної поведінки полягає у переході до більш відкритих, гуманних організацій, у русі до більш широкого розподілу повноважень, більшої внутрішньої мотивації, більш позитивного ставлення до людей та збалансованості між турботою про працівників і потребами організації.

Особливого значення набувають такі два положення:

• створення роботодавцями більш високої якості трудового життя та формування безпечних умов праці
  • пошук та залучення талантів в умовах дефіциту професійних кадрів та розробка стратегії відновлення кадрового потенціалу

14.01.2024
остання редакція 01.05.2024