Центр досліджень проблем ментального здоров’я особистості

Центр досліджень проблем ментального здоровʼя особистості – міждисциплінарний науково-аналітичний центр, який фокусує свою діяльність на проведенні фундаментальних та прикладних дослідженнях в галузях психології, дослідження проблем ментального здоровʼя особистості, розроблення механізмів профілактики професійного здоровʼя працівників організацій, попередження професійного старіння фахівців та їх абілітації.

Окрім генерування наукових рішень для розвʼязання актуальних проблем повʼязаних з ментальним здоровʼям особистості Центр забезпечує функціонування постійно діючої комунікативної платформи для ефективної наукової дискусії представників академічної спільноти, практиків з галузі кризової та реабілітаційної психології з питань вдосконалення форм і методів формування ментального здоровʼя особистості, попередження негативних проявів професійного стресу та професійного старіння особистості.

Центр активно співпрацює з реабілітаційними центрами МОЗ, Міністерства ветеранів, Міністерства соціальної політики, міжнародними та громадськими організаціями, що провадять дослідження та практичні заходи з питань формування та збереження ментального здоровʼя особистості.

Центр надає молодим науковцям та здобувачам вищої освіти унікальне міждисциплінарне середовище, яке сприяє проведенню якісних наукових досліджень та розвитку наукової карʼєри.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Дорошенка 57а, м. Київ, Україна, 01042