Центр досліджень проблем ментального здоров’я особистості

Монографії та розділи монографій
  • Миронець, С. М. & Тімченко О. В. (2008). Негативні психічні стани рятувальників в умовах надзвичайної ситуації. Монографія / Київ : ТОВ «Видавництво «Консультант».
  • Миронець, С. М. (2020). Психологія діяльності міжнародних гуманітарних місій: теоретичні та прикладні аспекти : монографія. Київ : Київ. нац. торг.‑екон. ун-т.
  • Крайнюк, В. М. (2007). Психологія стресостійкості особистості : монографія. Київ : Ніка-Центр.
  • Корольчук, М. С., Корольчук, В. М. & Миронець С. М. (2014). Психологічні особливості віддалених наслідків стресогенних впливів : монографія. Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т.
  • Корольчук, М. С., Корольчук, В. М., Мостова, І. В. & Миронець, С. М. (2017). Психологія адаптації студентів до навчальної діяльності : монографія. Ужгород : ТОВ. «РІК-У».
  • Максименко, С. Д., Садковий, В. П., Тімченко, О. В. & Миронець, С. М. (2017). Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології : монографія: Т.1. НУЦЗУ. Харків : ФОП Мезіна В. В.
  • Максименко, С. Д., Садковий, В. П., Тімченко, О. В. & Миронець, С. М. (2022). Актуальні дослідження в сучасній вітчизняній екстремальній та кризовій психології : монографія: Т.2. НУЦЗУ. Харків : ФОП Мезіна В. В.
  • Корольчук, М. С., Корольчук, В. М., Полунін, О. В. & Миронець, С. М. (2021). Психологічне забезпечення професіогенезу фахівців торгівлі і сфери послуг : монографія. Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т.
Підручники, навчальні посібники
  • Євсюков, О. П., Куфлієвський, А. С., Миронець, С. М. & Тімченко, О. В. (2007). Екстремальна психологія : підручник. Київ : ТОВ «Август Трейд».
  • Александров, Ю. В., Гонтаренко, Л. О., Тімченко, О. В. & Миронець, С. М. (2013). Кризова психологія : навчальний посібник. Харків : НУЦЗУ, КП «Міська друкарня».
  • Корольчук, М. С., Корольчук, В. М., Миронець, С. М. & Тімченко, О. В. Психологія  праці в звичайних та екстремальних умовах : навчальний посібник. Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т.
  • Миронець, С., Коновалова, О., Павленко, Т. & Кулікова, Л. (2022). Психологічна допомога військовим. Міжнародна асоціація Психосоматики та Тілесної Терапії. Київ : Видавництво психологічної літератури «Психобук (Psyhobook)».
Інше
  • Osmolovska, L, Bostwick, M, Gershanov, O. & Myronets, S. (2023). SCARS ON TNEIR SOULS: PTSD and Veterans of Ukraine. Globsec Kyiv Office. Globsec ideas shaping tne world.
  • Євченко, І. М. (2022). Емоційні стани українців під час російсько-української війни. Психологічні виміри особистісної взаємодії субʼєктів освітнього простору в контексті гуманістичної парадигми. Збірник тез V Міжнародної науково-практичної конференції. Київ : Інститут психології імені Г. С. Костюка. С. 45-49.

остання редакція 19.03.2024