Наукова робота студентів

Центр досліджень проблем ментального здоров’я особистості

Наукові статті
  • Андрєйчикова, М. В. (2023). Теоретико-методологічні дослідження особистості в кризових ситуаціях. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Борейко, М. Г. (2023). Теоретичний аналіз проблеми тривожності у науковій літературі. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Бохун, В. М. (2023). Негативні психологічні стани, які виникають у мирного населення підліткового та юнацього віку внаслідок переміщення через бойові дії. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Горожанкіна, С. В. (2023). Теоретичний аналіз міжособистісних конфліктів у малих соціальних групах. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Гутівський, А. В. (2023). Теоретичний аналіз соціально-психологічних чинників психічного та фізичного здоров'я учнів старших класів. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Заїка, Н. М. (2023). Перспективна програма формування психологічної резильєнтності для запобігання виникнення постравматичного стресового розладу у військовослужбовців Збройних сил України. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Краснюк, С. В. (2023). Наукові підходи щодо психологічного забезпечення стресостійкості особистості. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Ліфанова, Є. В. (2023). Психологічне забезпечення стресостійкості працівників енергетичної галузі. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Оболонська, О. С. (2023). Теоретичні засади вивчення травматичних наслідків пережитого сексуального насильства. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Пендус, П. І. (2023). Аналіз проблеми емоційного вигорання в педагогічній діяльності. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Сивак, А. В. (2023). Теоретичний аналіз проблеми професійного здоров’я особистості. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Сивенко, К. В. (2023). Аналіз наукових підходів до проблеми подолання психологічних залежностей особистості. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Труба, А. Ю. (2023).  Психолого-методологічні напрями подолання кризових ситуацій. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Шинбіна, Н. В. (2023). Дослідження і систематизація критеріїв ментального здоров’я державних службовців. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Щемур, В. Ю. (2023). Дослідження психологічних аспектів професійної кризи працівників підприємства. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
  • Щербина, А. Ю. (2023). Психологічні особливості проявів конфліктної взаємодії серед працівників організації. Організаційна та економічна психологія : збірник наукових статей студентів. ДТЕУ.
Випускні кваліфікаційні дослідження
  • Андрєйчикова, М. В. (2023). Психологічні методи подолання кризових ситуацій в студентському колективі. ДТЕУ.
  • Борейко, М. Г. (2023). Психологічні особливості діагностики і подолання високої тривожності у студентської молоді. ДТЕУ.
  • Бохун, В. М. (2023). Особливості надання психологічної допомоги внутрішньо-переміщеним особам підліткового та юнацького віку. ДТЕУ.
  • Заїка, Н. М. (2023). Формування психологічної резильєнтності до виникнення посттравматичного стресового розладу у військовослужбовців Збройних сил України. ДТЕУ.
  • Кошеля, І. Й. (2023). Вплив динаміки змін рівня тривожності працівників комерційної організації в умовах війни на ефективність їх професійної діяльності. ДТЕУ.
  • Ліфанова, Є. В. (2023). Психологічне забезпечення стресостійкості працівників енергетичної галузі. ДТЕУ.
  • Луковенко, Т. Т. (2023). Соціально-психологічні чинники психологічного та фізичного здоров’я особистості. ДТЕУ.
  • Любич, Т. В. (2023). Психологічні методи подолання внутрішньоособистісних конфліктів у педагогічних працівників. ДТЕУ.
  • Мамросова, С. В. (2023). Психологічне забезпечення стресостійкості працівників поліції. ДТЕУ.
  • Миронова, М. Г. (2023). Соціально-психологічні чинники фізичного та психологічного здоров’я студентської молоді. ДТЕУ.
  • Мілєнін, В. М. (2023). Психологічні особливості формування професійного здоров’я працівників освітніх організацій. ДТЕУ.
  • Оболонська, О. С. (2023). Особливості надання психологічної допомоги жертвам сексуального насильства. ДТЕУ.
  • Остапенко, М. А. (2023). Особливості надання психологічної допомоги особам із посттравматичним стресовим розладами. ДТЕУ.
  • Похвала, Ю. М. (2023). Психологічні особливості впливу інформаційного стресу на працівників організації. ДТЕУ.
  • Сивак, А. В. (2023). Психологічні умови збереження професійного здоров’я особистості психолога. ДТЕУ.
  • Совенко, А. О. (2023). Психологічні особливості прояву та подолання професійного стресу в діяльності державних службовців. ДТЕУ.
  • Ткаченко, Т. Р. (2023). Психологічні особливості синдрому емоційного вигоряння в педагогічній діяльності. ДТЕУ.
  • Шинбіна, Н. В. (2023). Дослідження і систематизація критеріїв ментального здоров’я державних службовців. ДТЕУ.
  • Щемур, В. Ю. (2023). Психологічні детермінанти професійної кризи у працівників. ДТЕУ.
  • Ярхо, С. Я. (2023). Вторинна психологічна профілактика психоемоційного виснаження у працюючих студентів в умовах війни. ДТЕУ.

остання редакція 19.03.2024