Наукова робота студентів

Дослідницький центр з соціальної філософії

Інше
  1. Пономаренко М., Кравченко А. Глобальні геополітичні та геоекономічні проблеми сьогодення / Соціокультурні засади економіки і політики: взаємозв’язки, тренди, суперечності [Електронний ресурс] : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 16 листоп. 2023 р.) / відп. ред. Н. В. Крохмаль. – Київ : Держ. торг.-екон. ун-т. С. 79-83.
  2. Хоружа К., Кравченко А. Фейкова комунікація як конфліктологічний чинник у політичній системі / Соціокультурні засади економіки і політики: взаємозв’язки, тренди, суперечності [Електронний ресурс] : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 16 листоп. 2023 р.) / відп. ред. Н. В. Крохмаль. – Київ : Держ. торг.-екон. ун-т. С. 202-205.
  3. Андрієвська К., Крохмаль Н. Соціокультурні трансформації в Україні як об’єкт дослідження вітчизняних соціологів / Соціокультурні засади економіки і політики: взаємозв’язки, тренди, суперечності [Електронний ресурс] : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 16 листоп. 2023 р.) / відп. ред. Н. В. Крохмаль. – Київ : Держ. торг.-екон. ун-т. С. 107-109.
  4. Лобода М., Крохмаль Н. Соціологічний підхід до процесів європейської інтеграції України / Соціокультурні засади економіки і політики: взаємозв’язки, тренди, суперечності [Електронний ресурс] : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 16 листоп. 2023 р.) / відп. ред. Н. В. Крохмаль. – Київ : Держ. торг.-екон. ун-т. С. 129-131.
  5. Галкіна А., Крохмаль Н. Соціальні засади відновлення повоєнної України / Соціокультурні засади економіки і політики: взаємозв’язки, тренди, суперечності [Електронний ресурс] : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 16 листоп. 2023 р.) / відп. ред. Н. В. Крохмаль. – Київ : Держ. торг.-екон. ун-т. С. 229-232.

остання редакція 30.04.2024