Центр досліджень економіки та фінансів бізнесу

Центр досліджень економіки та фінансів бізнесу – це потужна дослідницька платформа з вивчення теоретичних основ та розроблення методичних рекомендацій та практичних інструментів щодо вирішення комплексу фінансово-економічних проблем функціонування бізнесу. Центр спеціалізується на розробленні сучасних стратегій фінансово-економічного розвитку підприємства в умовах нестабільного середовища, підвищеного рівня ризику, високих темпів цифровізації суспільних процесів, які спрямовані на забезпечення економічної безпеки, ефективного сталого розвитку підприємства в довгостроковій перспективі. Крім генерування нових наукових ідей, прикладних рекомендацій для сфери бізнесу, центр забезпечує постійно діючу комунікативну платформу для представників бізнесу, державних та недержавних установ, накової спільноти для конструктивної дискусії з актуальних проблем фінансово-економічного розвитку бізнесу.

Центр створює креативне середовище для молодих науковців щодо реалізації себе в науці, апробації та втілення власних наукових ідей.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(044) 531-48-19