Центр досліджень інформаційних технологій та кібербезпеки

Друга міжнародна наукова конференція "Виклики та реалії ІТ-простору: Інженерія програмного забезпечення та кібербезпека", організована Державним торговельно-економічним університетом (Україна) та Познанським університетом економіки та бізнесу (Польща), відбулася в онлайн-режимі 12-13 жовтня 2023 року.

Ключовими тематичними панелями конференції були:

• Національна кібербезпека.
  • Кібербезпека: загрози та заходи протидії.
  • Конфіденційність користувачів і громадян.
  • Безпека та інженерія програмного забезпечення.
  • Проєктування, розробка та супровід програмного забезпечення.

На пленарному засіданні виступили зокрема Анатолій Мазаракі, ректор Державного торговельно-економічного університету, Адам Вуйтович, професор кафедри інформаційних технологій Познанського університету економіки та бізнесу (Польща), Олег Гайдук, національний радник з питань кібердипломатії ПРООН (UNDP Systems), Сергій Чорноус, керівник департаменту ITBIZ, та інші.

Обговорення включало такі теми, як кібербезпека та дипломатія в умовах викликів цифрової епохи, актуальні тенденції в сфері кібербезпеки, використання штучного інтелекту для кількісної оцінки збитків, і використання інформаційних технологій для класифікації навчання та оптимізації розкладу і планування тощо.

Другий день конференції був присвячений підсумкам та обговоренню можливостей для майбутньої співпраці.

остання редакція 24.01.2024