Центр досліджень національної стійкості та антикризової політики

Центр досліджень національної стійкості та антикризової політики – це міждисциплінарний науково-аналітичний центр, що фокусується на дослідженні широкого спектру соціальних, економічних, політичних та технологічних аспектів, які впливають на національну стійкість у контексті сучасних глобальних викликів. Центр активно працює над розробкою передових інноваційних стратегій для антикризової політики, проводить глибокий аналіз ризиків та вивчає ефективні механізми відновлення після потенційних криз.

Центр зосереджує особливу увагу на розробці комплексних та ефективних рішень, які підвищують здатність країни адаптуватися та відновлюватися після різноманітних непередбачуваних ситуацій, включаючи політичні, екологічні, економічні та інші типи криз. Центр також активно створює платформи для взаємодії між урядовими установами, приватним сектором, академічними колами та громадськістю для обговорення та розробки всеохоплюючих підходів до зміцнення національної стійкості.

Для молодих науковців та студентів, зацікавлених у національній безпеці, кризовому менеджменту та антикризовій політиці, Центр пропонує унікальне міждисциплінарне дослідницьке середовище. Воно сприяє якісному проведенню досліджень, обміну знаннями та розвитку професійних навичок, необхідних для побудови успішної кар'єри в цій критично важливій галузі.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(044) 531-49-87