Центр досліджень функціонування фінансових ринків та фінансових установ

Центр досліджень функціонування фінансових ринків та фінансових установ. Центр фокусується на дослідженні сучасних тенденцій та перспектив розвитку валютного, грошового, фондового, страхового та інших сегментів фінансового ринку та їх учасників: банків, інвестиційних компаній, страхових, лізингових та інших фінансових посередників. Основна мета досліджень – виявлення тенденцій та векторів розвитку фінансового ринку, розробка рекомендацій його учасникам та регулятору щодо підвищення фінансової стійкості фінансових інституцій в період воєнного стану та переходу на Європейські стандарти регулювання та організації їх ефективної діяльності.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156