Дослідницький центр антикорупції та фінансових розслідувань

Дослідницький центр антикорупції та фінансових розслідувань – це науково-аналітичний центр, що спеціалізується на дослідженнях економічних, соціальних та політичних аспектів корупції, превентивній та перманентній протидії її розвитку. Досліджуються напрями антикорупційного аудиту та фінансового контролю в забезпеченні євроінтеграційного розвитку України.

Крім генерування наукових рішень для актуальних проблем у сфері протидії корупції, Центр забезпечує функціонування постійно діючої комунікативної платформи, де академічна та бізнес спільнота, політичні діячі та професіонали-практики у сфері антикорупції з України та інших країн світу мають можливість ефективної дискусії. Центр надає молодим науковцям та здобувачам вищої освіти унікальне дослідницьке середовище, яке сприяє проведенню якісних досліджень та розвитку наукової кар’єри.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38 044 531-47-42   E-mail: k.nazarova@knute.edu.ua

28.01.2024
остання редакція 03.05.2024