Наукова робота студентів

Центр досліджень фінансово-бюджетної політики

Випускні кваліфікаційні роботи
  • Галушка А.С. (2023). Формування видатків місцевих бюджетів України. ДТЕУ.
  • Дуванов Є.Е. (2023). Розвиток бюджетної системи України. ДТЕУ.
  • Дулієнко Д.С. (2023). Бюджет Пенсійного фонду України у системі соціального забезпечення населення. ДТЕУ.
  • Казарян А.А. (2023). Формування видатків бюджету на освіту. ДТЕУ.
  • Карлюк П.О. (2023). Вплив демографічного стану на формування державних видатків. ДТЕУ.
  • Кійченко О.С. (2023). Бюджетна політика в умовах економічних перетворень. ДТЕУ.
  • Климчук Б.Р. (2023). Розвиток пенсійної системи України. ДТЕУ.
  • Коваленко А.О. (2023). Управління та обслуговування державного боргу України. ДТЕУ.
  • Корзюков Г.О. (2023). Бюджетна політика суспільного розвитку. ДТЕУ.
  • Мельник О.С. (2023). Місцеві податки і збори як складова формування доходів бюджету. ДТЕУ.
  • Полуботько А.О. (2023). Особливості регулювання міжбюджетних відносин в Україні. ДТЕУ.
  • Середа В.Д. (2023). Державна фінансова політика в умовах воєнного стану. ДТЕУ.
  • Трощинська Ю.А. (2023). Пенсійний фонд у фінансовій системі держави. ДТЕУ.
  • Шаровар К.В. (2023). Розвиток пенсійного забезпечення в Україні. ДТЕУ.
  • Шахрай В.С. (2023). Формування доходів Державного бюджету України. ДТЕУ.
  • Юневич М.І. (2023). Фінансове забезпечення системи соціального захисту населення. ДТЕУ.
  • Юркевич В.В. (2023). Державні фінанси у системі регулювання соціально-економічного розвитку країни. ДТЕУ.
  • Ячміньов К.О. (2023). Планування видатків місцевих бюджетів України. ДТЕУ.
  • Бевзюк А.М. (2023). Державний фінансовий аудит бюджетних програм. ДТЕУ.
  • Бондар Т.П. (2023). Розвиток системи державного фінансового контролю та аудиту в умовах глобалізації. ДТЕУ.
  • Іванченко В.Д. (2023). Розвиток системи державного фінансового контролю та аудиту в Україні. ДТЕУ.
  • Козир Н.А. (2023). Державний фінансовий контроль використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану. ДТЕУ.
  • Шульга Ю.О. (2023). Державний фінансовий контроль та аудит як складова бюджетного процесу. ДТЕУ.
  • Бурлаєнко О.А. (2023).  Міжнародний кредитний ринок. ДТЕУ.
  • Данилець В.М. (2023). Фінансові технології як інструмент розвитку міжнародних фінансів. ДТЕУ.
  • Дріжа І.В. (2023). Міжнародна фінансова підтримка України в умовах воєнного стану. ДТЕУ.
  • Жук С.В. (2023). Світові фінансові кризи: причини та наслідки. ДТЕУ.
  • Ковальов А.О. (2023). Міжнародна фінансова політика в умовах пандемії COVID-19. ДТЕУ.
  • Кравченко Б.О. (2023). Міжнародний ринок цінних паперів. ДТЕУ.
  • Крук О.О. (2023). Міжнародна інвестиційна політика. ДТЕУ.
  • Кухар В.Р. (2023). Міжнародний фінансовий менеджмент. ДТЕУ.
  • Литвинчук С.С. (2023). Міжнародний ринок дорогоцінних металів. ДТЕУ.
  • Матвейчук В.В. (2023). Розвиток міжнародної фінансової системи в умовах глобалізації. ДТЕУ.
  • Метлицький Д.О. (2023). Транснаціональні корпорації у системі міжнародних фінансових відносин. ДТЕУ.
  • Олійник Д.Є. (2023). Фінансова система Європейського Союзу. ДТЕУ.
  • Омельченко А.А. (2023). Міжнародні фінансово-економічні відносини. ДТЕУ.
  • Хачанян Е.А. (2023). Міжнародні фінансово-кредитні інституції. ДТЕУ.
  • Шавурський Д.В. (2023). Управління фінансами міжнародних корпорацій. ДТЕУ.
Інше
  • Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», Україна, м. Київ, ДТЕУ, І тур, жовтень-січень, 2022-2023 року, диплом переможця І туру – Дахно Костянтин, Лисий Віталій, Стрельчук Діана.
  • Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення», Україна, м. Київ, ДТЕУ, І тур, жовтень-січень, 2022-2023 року, диплом переможця І туру – Скрипченко Юлія.

остання редакція 02.05.2024