Напрями наукових досліджень

Центр досліджень функціонування фінансових ринків та фінансових установ

Вектори розвитку банківської системи України в контексті Євроінтеграції

Досліджується європейське законодавство у сфері регулювання банківських послуг та розробляються рекомендації щодо трансформації архітектури банківської діяльності в Україні до європейських стандартів.

Сталі фінанси

Досліджуються сучасні тенденції фінансово-кредитної діяльності у контексті екологічних, соціальних, управлінських факторів (ESG factors)

Ризик-менеджмент фінансових установ

Розглядається спектр ризиків діяльності фінансових установ, який постійно розширяється, а також сучасні  методології, інструменти, технології оцінки ризиків діяльності фінансових установ, рівня їх можливої толерантності до ризик-апетиту за умови виконання нормативних вимог, в тому числі за результатами  стрес-тестування.

Роль фінансових установ у відбудові України

Аналізується міжнародний досвід та здійснюються власні напрацювання щодо оптимальних механізмів залучення фінансових установ у процес повоєнної відбудови економіки України.

остання редакція 22.02.2024