Напрями наукових досліджень

Дослідницький центр антикорупції та фінансових розслідувань

Антикорупційний аудит та фінансовий контроль в забезпеченні євроінтеграційного розвитку України

Дослідження теорії і пракселогії антикорупційного аудиту. Розробка концепції антикорупційного аудиту в забезпеченні євроінтеграції України. Розкриття та обгрунтування теоретичних засад антикорупційного аудиту в забезпеченні євроінтеграції України шляхом удосконалення мети, завдань, принципів, методів, функцій антикорупційного аудиту.

Форензік-діагностика, аудит та фінансові розслідування

Дослідження теорії і методології форензіку, аудиту та фінансових розслідувань. Розробка концепції форензік-діагностики та внутрішніх фінансових розслідувань. Удосконалення методики форензік-діагностики та внутрішніх фінансових розслідувань.

остання редакція 30.01.2024