Наукова робота студентів

Дослідницький центр антикорупції та фінансових розслідувань

Наукові статті
  • Копотієнко Т., Негоденко В., Ганжа В. Судова економічна експертиза в умовах воєнного стану / «Розвиток фінансів, аудиту, бухгалтерського обліку та оподаткування: реалії часу» : збiрник мaтeрiaлiв II Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія (01 лютого 2023 р., м. Кам’янець-Подільський) : НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут», 2023, С. 75-77. (ФФО, 4 к., 8 гр.)
  • Негоденко В., Копотієнко Т., Мельник К. Фінансовий моніторинг як інструмент протидії тіньовій економіці. II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія. Кам'янець – Подільський, 01.02.2023. С. 33-36. (сертифікат).
  • Рубайко Є. А. Роль аудиту фінансової звітності в сучасних умовах / Є. А. Рубайко // Збiрник мaтeрiaлiв VІ Всеукраїнська науково-практична конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством». – Полтава, 30-31 березня 2023.(ФФО, 3 к., 3 гр.)
  • Копотієнко Т.Ю., Павлов В.В., Рубайко К.А. Фінансова звітність як джерело інформації для аналізу фінансових результатів підприємства / Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством : Матеріали VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції. Частина 1. (30 – 31 березня 2023 р., м.  Полтава), 2023 р. Полтава, 2023, С. 398-400.(ФФО, 3 к., 3 гр.)
  • Копотієнко Т.Ю., Пасіка В.В. Аудит оподаткування / «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством» : Матеріали VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції. Частина 1. (30 – 31 березня 2023 р., м.  Полтава), 2023, С. 141-142.
  • Мельник К. М. Особливості аудиту грошових коштів в умовах євроінтеграції / К. М. Мельник // Збiрник мaтeрiaлiв VІ Всеукраїнська науково-практична конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством». – Полтава, 30-31 березня 2023.(ФФО, 3 к., 3 гр.)
  • Бондар Т.О., Поддубна Н.М. Аудиторські процедури як інструмент отримання аудиторських доказів //Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах цифрової економіки: зб. наук. праць Всеукраїнської конференції (25 квітня 2023 р., м. Кам’янець-Подільський, ЗВО «ПДУ»). Кам’янець-Подільський: ЗВО «ПДУ», 2023. 111с. с. 58-60.(ФФО, 3 к., 8 гр.)
  • Закревська О.М., Поддубна Н.М. Аудиторська вибірка як невід’ємний інструмент проведення перевірки  //IV Міжнародно-науково практична інтернет конференція “Бухгалтерський облік в управління підприємством: сучасні виклики”, 10-11 травня 2023 р., м.Полтава., (сертифікат).
  • Поддубна Н.М., Фоменко В.С. Особливості аудиту під час воєнного стану в Україні //IV Міжнародно-науково практична інтернет конференція “Бухгалтерський облік в управління підприємством: сучасні виклики”, 10-11 травня 2023 р., м. Полтава  (сертифікат).
  • Заїць Д. В., Мисюк В. О. Аудит ефективності в забезпеченні управління підприємством. Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах цифрової економіки : зб. наук. пр. Всеукр. конф. (25 квіт. 2023 р., м. Кам’янець-Под., ЗВО «ПДУ»), м. Камʼянець-Подільський. С. 56–57. .(ФФО, 4 к., 8 гр.)
  • Шевченко Д. Інновації у сучасному діджитал маркетингу / Д. Шевченко // Збiрник мaтeрiaлiв VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін». – Полтава, Полтавський державний аграрний університет, 26 жовтня 2023. (ФМТП, 3к., 1 р.)
  • Мельник К. Виявлення шахрайства на підприємстві під час аудиту / К. Мельник // Збiрник мaтeрiaлiв VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін». – Полтава, Полтавський державний аграрний університет, 26 жовтня 2023. (ФФО, 4к., 3 гр.)
  • Копотієнко Т.Ю., Лахно К.О., Основні напрями реалізації дью дилідженсу / 4 «Глокалізаційні аспекти інноваційного розвитку економіки» : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених (13 жовтня 2023 р., м. Одеса), 2023. (ФФО, 2 к., 5м гр.)
  • Копотієнко Т.Ю., Топоровська В. «Антикорупційний аудит в Україні» / «Бухгалтерський облік, контроль та аналіз в умовах інституційних змін» : матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної конференції (26 жовтня 2023 р., м. Полтава), 2023. (ФФО, 2 к., 5м гр.)

остання редакція 30.01.2024