Дослідницький центр з аналізу, контролю та аудиту в інформаційному суспільстві

Дослідницький центр з аналізу, контролю та аудиту в інформаційному суспільстві – це науково-аналітичний центр, що спеціалізується на дослідженнях у сфері економічного аналізу, фінансового контролю, внутрішнього і зовнішнього аудиту діяльності суб’єктів господарювання. Центр забезпечує можливість здійснювати у співпраці з міжнародними аудиторськими компаніями (у т.ч. Big 4) фінансовий аналіз бізнесу клієнта, внутрішній і зовнішній аудит, digital-аудит на матеріалах діючих суб’єктів господарювання, що становлять суспільний інтерес.

Крім генерування наукових рішень для актуальних проблем у сфері аналізу, контролю та аудиту в інформаційному суспільстві, Центр забезпечує функціонування постійно діючої комунікативної платформи, де академічна та бізнес спільнота, професіонали-практики у сфері аналізу, контролю та аудиту з України та інших країн світу мають можливість ефективної дискусії. Центр надає молодим науковцям та здобувачам вищої освіти унікальне дослідницьке середовище, яке сприяє проведенню якісних досліджень та розвитку наукової кар’єри.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 19, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(044) 531-48-87   E-mail: v.hordopolov@knute.edu.ua

остання редакція 20.03.2024