Напрями наукових досліджень

Дослідницький центр з аналізу, контролю та аудиту в інформаційному суспільстві

Аналіз, контроль та аудит в системі економічної безпеки цифрової держави

Дослідження теорії, методології і пракселогії аналізу, контролю та аудиту в системі економічної безпеки цифрової держави. Розробка концепції аналізу, контролю та аудиту в системі економічної безпеки цифрової держави. Обґрунтування імперативів економічної безпеки цифрової держави.

Аналітично-аудиторське забезпечення гендерної політики ЄС

Встановлення місце гендерного аудиту в діяльності бізнесу та політиці держави, як інструменту протидії дискримінації та нетолерантності. Дослідження ролі антикорупційного аудиту у забезпеченні гендерної політики уряду. Аналіз стану дотримання суб’єктами господарювання гендерної політики, паритетної оплати праці чоловіків і жінок та прогноз рівня середньої заробітної плати в Україні. Удосконалення методичних засад аналізу оплати праці чоловіків і жінок, які працюють у суб’єктах господарювання у фінансовій та страховій сферах.

Інформаційне забезпечення розвитку Green Economy

Дослідження імперативів та складових інформаційного забезпечення розвитку Green Economy: економічного аналізу, фінансового контролю, внутрішнього і зовнішнього аудиту.

остання редакція 30.01.2024