Оголошеннявсі

Круглий стіл «Ресторанні та крафтові технології: інтеграція освіти, науки і бізнесу»

Науково-дослідна робота

Круглий стіл

«Ресторанні та крафтові технології: інтеграція освіти, науки і бізнесу»

14.03.2024   10:00   українська

Мета:

Пошук та обговорення новітніх ідей для розвитку багатовекторного партнерства, вдосконалення змісту освітніх програм кафедри технології і організації ресторанного господарства за участю здобувачів та науково-педагогічного персоналу закладів вищої освіти, відокремлених структурних підрозділів ДТЕУ, стейкголдерів, представників бізнесу.

Місце проведення:

Приєднання учасників круглого столу до Zoom-конференції за посиланням

Код доступу: cDr5BN

Тематичні панелі:

Сучасні виклики функціонування і розвитку закладів ресторанного господарства в умовах дії воєнного стану в Україні.

Вектори розвитку професійних компетентностей та прикладних навичок здобувачів вищої освіти в галузі ресторанних та крафтових технологій: інтеграція навчального процесу, практики, науки і виробництва.

Напрями реалізації ідей прикладної освіти через вивчення та імплементацію кращих бізнес-практик.

Розвиток стійкого зв’язку та досвід спільних проєктів із роботодавцями, бізнес-середовищем, провадженням наукового консалтингу, бізнес-освіти.

Розвиток крафтових технологій у ресторанному бізнесі, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Вектори розвитку міжнародної співпраці закладів освіти, обмін досвідом.

Реєстрація – до 14 березня  2024 року

Контакти:

Оксана ВІТРЯК, канд. техн. наук, доц., доцент кафедри технології і організації ресторанного господарства

(050) 358 58 07, o.vitryak@knute.edu.ua,

Тетяна ЮДІНА, д-р техн. наук, проф., професор кафедри технології і організації ресторанного господарства

(050) 933 51 82, t.yudina@knute.edu.ua

остання редакція 29.03.2024