Факультет міжнародної торгівлі та права
Факультет міжнародної торгівлі та права

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ В ПОЛІТИЦІ. ЯК ЦЕ БУТИ ПОМІЧНИКОМ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА В УКРАЇНІ?

міжнародної торгівлі та права

У стінах факультету міжнародної торгівлі та права 27 лютого відбулася цікава та пізнавальна зустріч. Нашою гостею була успішна юристка та помічник депутата Тетяна Стеблак. Пані Тетяна розповіла про секрети шляху до успіху та поділилася власною історією кар’єрного зростання, а також ті причини, які спонукали її обрати цей шлях.

Упродовж зустрічі обговорювалися можливості для молоді у побудові своєї кар’єри в політиці, а також про значення молодіжних рад та діяльність політичних рухів. Пані Тетяна зупинилася на сутності таких процесів, як адвокація і лобізм та пояснила їх відмінність.

Студенти факультету міжнародної торгівлі та права дуже вдячні пані Тетяні Стеблак за пізнавальну зустріч.

02.03.2024
остання редакція 02.03.2024