Науковий онлайн-семінар «Правове регулювання корпоративної безпеки в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України»

Науково-дослідна робота

Науковий онлайн-семінар

03-12.06.2024

9:00   українська

Місце проведення:

Приєднатися до конференції Zoom за посиланням

ідентифікатор конференції 849 0305 3130

код доступу  5cxs9S

Мета:

Розвиток фундаментальних і прикладних наукових досліджень, спрямованих на розв’язання актуальних проблем правового регулювання корпоративної безпеки в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України

Тематичні панелі:

Проблеми конфіскації активів у підсанкційних осіб, антикорупційний комплаєнс у бізнесі.

Організаційно-правове забезпечення інформаційної безпеки підприємств у сучасних умовах в Україні.

Корпоративна безпека: юридичний та соціальний аспект. Корпоративне шахрайство: аналіз та методи протидії.

Юридична служба та кадрова безпека на підприємстві в умовах післявоєнної відбудови.

Правові підстави та порядок корпоративного (внутрішнього) розслідування на підприємстві (в установі, організації) в умовах воєнного стану.

Безпека бізнесу: адаптація вітчизняного законодавства до економічного простору Європейського Союзу.

Промислова розвідка та промислове шпигунство: поняття та сутність

Інформація про оплату:

Організаційний внесок становить 200 грн

Одержувач: ДТЕУ
Код ЄДРПОУ: 44470624
№ рахунку: UA958201720313281001201048699
Призначення: 25010100, за участь у науковому семінарі «Правове регулювання корпоративної безпеки в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України», ПІБ

Контакти:

Руслан МЕЛЬНИЧЕНКО, завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, канд. юрид. наук

Електронна пошта: r.melnychenko@knute.edu.ua

Ганна ШВЕДОВА, доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, канд. юрид. наук, доц.

Електронна пошта: g.shvedova@knute.edu.ua

остання редакція 28.05.2024