Новини
Розвиток потенціалу українських фахівців у сфері закупівель
Завершення першого модуля «Переговори та побудова команди» на програмі International Master in Public Procurement Management (IMPPM) – Ukraine для студентів ДТЕУ
Наші студенти пройшли модуль «Переговори та побудова команди» з неймовірним професором Паоло Ауґульяро, професійним переговорником та тренером, талановитим викладачем.
Паоло Ауґульяро є психологом праці, засновником і керуючим директором a&m Studio, італійської консалтингової компанії, яка надає поради у сфері управління персоналом для національних і міжнародних компаній.
Професор Ауґульяро є експертом з оцінки та навчання менеджерів, особливо щодо комунікативних навичок. Він є автором кількох книг у співпраці з Університетом Падуї та Мілану, Італія.
Мета курсу «Переговори та побудова команди» полягала у розвитку студентами навичок ведення переговорів. Якщо, з одного боку, мета курсу спрямована на те, щоб дати студентам можливість вибрати ефективну стратегію перемоги (стратегія безпрограшної, жорсткої або компромісної) за допомогою BATNA (найкраща альтернатива переговорам про угоду) і матриці Крайліка, спрямована, з іншого боку, на розвиток навичок практичного використання цих стратегій. Можливість виступати в якості переговорника в деяких вправах з переговорів і безпосередньо експериментувати з вивченими стратегіями є відмінною рисою курсу, роблячи лекційний зал свого роду спортзалом, де можна розвивати себе. Курс завершується деякими підказками щодо несправедливих тактик, які зазвичай, використовуються в контексті переговорів.
Ключовий меседж від професора: «Будьте гнучкими, зберігайте холоднокровність і розширяйте своє бачення».
Робочий візит представників ДТЕУ до Римського університету Тор Вергата
Щоб зберегти імпульс успішного запуску подвійної магістерської програми між ДТЕУ та Римським університетом Тор Вергата, налагодити тісніші робочі контакти та провести обмін досвідом, представники Державного торговельно-економічного університету відвідали Римський університет Тор Вергата та обговорили з професором Густаво Піга та професором Анналізою Кастеллі процедури академічного обміну, визнання кредитів та результатів навчання як ключового етапу реалізації угоди про академічну співпрацю між університетами. Цей процес передбачає координацію між навчальними закладами з урахуванням міжнародних стандартів освіти та забезпечення академічної мобільності студентів за програмою International Master in Public Procurement Management (IMPPM).
Представники Державного торговельно-економічного університету також мали нагоду відвідати лекцію «Правові основи» циклу модулів магістерської програми International Master in Public Procurement Management (IMPPM), яка проводилась для міжнародної групи в кампусі Римського університету Tor Vergata для студентів міжнародної групи.
Лекцію прочитала всесвітньо визнаний експерт Керолайн Ніколас, яка свого часу керувала роботою ЮНСІТРАЛ: Комісії ООН з права міжнародної торгівлі – щодо реформування Типового закону ЮНСІТРАЛ про публічні закупівлі (2011).
Керолайн також надає законодавчі та політичні консультації національним урядам у всіх регіонах і співпрацює з багатьма міжнародними організаціями, такими як Світовий банк, ЄБРР, Світова організація торгівлі, ОБСЄ та ОЕСР щодо управління, стратегії та політики та практики державних закупівель. Вона викладає законодавство та політику публічних закупівель на рівні післядипломної освіти в кількох британських та європейських університетах та є членом редакційної колегії PublicProcurement Law Review, а також має багато публікацій на ці теми.
Раніше Керолайн консультувала Комісії ООН з компенсації з міжнародних позовів про збитки від війни, є спеціальним внутрішнім слідчим ООН і практикувала комерційне право в Лондонському Сіті та Гонконгу. Вона також є Соліситором Верховних судів Англії та Уельсу та Гонконгу та обіймає різні керівні посади.
Професор Ніколас викладатиме в подальшому також для групи студентів ДТЕУ.
Відкриття навчання студентів ДТЕУ на програмі International Master in Public ProcurementManagement (IMPPM), що забезпечується Римським університетом Тор Вергата
4 березня 2025 року відбулось відкриття навчання на програмі International Master in PublicProcurement Management (IMPPM) для групи студентів ДТЕУ та міжнародної групи.
На заході з основною промовою виступив Ян Джекхольт, директор департаменту політики закупівель та консультування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.
З вітальними промовами також виступили Alberto Iozzi, директор департаменту економіки та фінансів, Римський університет Tor Vergata, Густаво Піга, директор програми IMPPM, Римський університет Tor Vergata, Добросав Мілованович, директор Центру державного управління та державних закупівель, Університет Белграду, Анжеліка Герасименко, д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних відносин ДТЕУ, керівник програми Управління Міжнародними Публічними Закупівлями (International Public Procurement Management (IPPM), Ханаді Ал-Набулсі, президент Асоціації випускників, Дуглас Фразе, Карибський банк розвитку, Алалех Мотамеді, ЄІБ та інші.
Навчання триватиме в онлайн форматі з березня 2025 року по січень 2026 року, після чого українська група студентів повернеться до блоку модулів ДТЕУ та дипломного проєктування і закінчить своє навчання на цій подвійній програмі в травні 2026 року.
Завершення першого блоку модулів подвійної магістерської програми «Менеджмент міжнародних публічних закупівель» (IPPM)
Модулем «Міжнародний менеджмент» завершився перший блок модулів подвійної магістерської програми «Менеджмент міжнародних публічних закупівель» (IPPM).
Цей модуль мав на меті підвищення здатності студента адаптуватися до різних бізнес-процесів і ситуацій, а також ефективно працювати в глобальному масштабі.
Модуль презентувала Лариса Саркісян, кандидат економічних наук, доцент кафедри світової економіки Державного торговельно-економічного університету.
Студентам була надана можливість краще зрозуміти міжнародні бізнес-операції та стратегії, покращити свій міжкультурний інтелект та визначити основні елементи корпоративної соціальної відповідальності та етичних практик.
Широке залучення студентів до навчального процесу допомогло створити позитивне та шанобливе середовище та сприяло генеруванню інноваційних та продуктивних ідей.
Наші студенти тепер переходять до вивчення блоку модулів програми International Master in PublicProcurement Management (IMPPM), що забезпечується Римським університетом Тор Вергата, під керівництвом професора Густаво Піги.
Початок навчання студентів магістерської програми подвійного дипломування «Управління міжнародними публічними закупівлями (International Public Procurement Management»
Перша група студентів магістерської програми Управління міжнародними публічними закупівлями (International Public Procurement Management (IPPM)) успішно здала перший модуль «Організація галузевих ринків», який презентувала Анжеліка Герасименко – д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних відносин ДТЕУ, керівник програми Управління міжнародними публічними закупівлями.
Під час цього модулю студенти вивчали аспекти логіки ринку як основної одиниці ринкової економіки; специфічні інструменти визначення меж відповідних ринків, їх місткості та концентрації, бар’єрів входу; типову поведінку різних гравців ринку за різних ринкових умов тощо.
Модуль знайомить з останніми міжнародними практиками та трендами, включно з конкуренцією інновацій. Він відкриває завісу економіки цифрових платформ і мережевих ефектів, відкриває потенціал інформаційних маніпуляцій, практики захоплення та експлуатації ринкової влади.
Слідкуйте за нами - ми рухаємось вперед!
Віткриття магістерської програми «Управління міжнародними публічними закупівлями (International Public Procurement Management (IPPM))
Магістерська програма подвійного дипломування IMPP відкрита цього навчального року на базі Державного торговельно-економічного університету спільно з всесвітньо відомою програмою професіоналізації закупівельників International Master in Public Procurement Management (IMPPM), започаткованою професором Густаво Піга, Римський університет Тор Вергата, Італія.
Метою програми є розвиток професійної компетентності в управлінні міжнародними публічнимизакупівлями; практична орієнтація на впровадження кращих світових практик публічних закупівель; дотримання етичних та сталих принципів управління публічними закупівлями; доброчесності таабсолютної нетерпимості до корупції.
До навчального процесу залучені найкращі міжнародні, італійські та
українські фахівці, професори відомих інститутів та університетів
світу, спеціалісти ЄБРР, Світового банку, інших міжнародних
організацій.
Програма, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиціним банком та Банком розвитку Ради Європи, щороку навчатиме 30 представників державних установ України, відібраних на конкурсній основі та надаватиме можливість підготвувати українських державних фахівців до викликів поствоєнного відновлення та відбудови нашої країни відповідно до найвищих міжнародних стандартів.


