Центр укладання договорів

Директор –  Вергун Ганна Віталіївна
Наша адреса: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19 (ст. м. "Лісова"), КОНГРЕС - ЦЕНТР, кім. 103, 106-а
E-mail: cd@knteu.кiev.ua

Центр укладання договорів проводить рекламно-інформаційну роботу серед абітурієнтів та їх батьків, під час якої надається інформація про навчальний заклад. Працівники Центру приймають відвідувачів, проводять активну роз'яснювальну роботу з фізичними та юридичними особами щодо укладання договорів про навчання, консультують їх особисто або по телефону з питань вступу до університету на умовах договору про навчання, порядку його укладання та правил ведення розрахунків.

Укладаються договори про навчання за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб на всі освітні ступені та форми навчання:

• на І курс денної, заочної форми навчання для отримання ступеня  бакалавра;
  • на І курс заочної форми зі скороченим терміном навчання та  ІІ курс денної форми навчання (на вакантні місця) для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста;
  • на І курс денної та  заочної форми навчання для отримання ступеня магістра.

Укладаються договори про навчання на умовах одночасного здобуття другої вищої освіти студентами КНТЕУ:

• на ІІ курс денної, заочної та вечірньої форми навчання для здобуття ступеня бакалавра
  • на І курс заочної форми навчання для отримання ступеня магістра

Значна увага приділяється укладанню договорів про навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра з професійно орієнтованою молоддю, яка отримує знижену вартість оплати на навчання в розмірі 15% від встановленої ціни для інших абітурієнтів, а саме:

• випускники навчальних закладів, з якими укладено договори про співробітництво з КНТЕУ(перелік на сайті);
  • випускники зі структурних підрозділів КНТЕУ;
  • вступники на 1 курс, які надали оригінали документів, чим підтвердили свою професійну орієнтацію щодо отримання освіти за певним фахом в КНТЕУ;
  • вступники  на 1 курс, які в поточному році закінчили підготовчі курси в Центрі підготовки до ЗНО КНТЕУ.

Для укладання договору про навчання  необхідна присутність абітурієнта та одного з батьків (якщо абітурієнту не виповнилося 18 років) та наявність документів (оригінали):

1. Направлення для укладання договору (надається приймальною комісією)
  2. Паспорт  абітурієнта (для документа у вигляді ID картки обов’язкова наявність Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання )
  3. Реєстраційний номер ОКПП (Ідентифікаційний код) абітурієнта
  4. Паспорт одного з батьків
  5. Реєстраційний номер ОКПП (Ідентифікаційний код) одного з батьків
  6. Повна адреса та банківські реквізити  (для юридичної особи)

Центр укладання договорів працює:

– понеділок –п’ятниця

– перерва

Контактні телефони:

Директор Центру                                                                +38 (044)  531-48-51

Бакалаври, магістри                                                            +38 (044)  531-48-50

(денна, заочна, вечірня форми навчання)                             +38 (044)  513-07-77

+38 (044)  531-48-40

Вкладаючи кошти в свою освіту, Ви вкладаєте їх у своє благополучне майбутнє!

16.06.2013
nastya