Академічна доброчесність і підготовка дисертаційних робіт

Аспірантура і докторантура

За ініціативою здобувачів вищої освіти «доктор філософії» 9 вересня 2021 року в онлайн-режимі (на платформі ZOOM) проведено науковий семінар «Академічна доброчесність і підготовка дисертаційних робіт».  У заході взяли участь здобувачі вищої освіти, їх наукові керівники, гаранти освітньо-наукових програм і завідувачі кафедр, де здійснюється підготовка аспірантів.

Тьютор семінару – проректор з наукової роботи Мельниченко С.В., ознайомила учасників із внесеними змінами до деяких законів України щодо врегулювання питань присудження наукових ступенів,  недопущення в дисертаційних роботах та наукових публікаціях фактів академічного плагіату, фабрикації чи фальсифікації. Під час дискусії акцентовано увагу на визначенні компетентностей рецензентів дисертаційних робіт за тематикою дослідження здобувача, основних вимог щодо формування спеціалізованих вчених рад з присудження ступеня доктора філософії.

остання редакція 10.09.2021