Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Кузьмич Ольга Володимирівна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

КУЗЬМИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

старший викладач

e-mail: o.kuzmich@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА:
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

візуальне програмування, об’єктно-орієнтоване програмування, WEB-дизайн та WEB-технології, програмна інженерія

ДИСЦИПЛІНИ

«Технологія Java», «WEB-дизайн і WEB-програмування», «Алгоритми та структури даних», «Моделі і структури даних», «Інформаційні технології у професійній діяльності»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • вчитель математики та основ інформатики (ОКР «спеціаліст», кваліфікація «вчитель математики та основ інформатики»), Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет, 2002 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету з 2021 р.
  • викладач комп’ютерних дисциплін, Приватний вищий навчальний заклад «Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом», 2007-2021 рр. (голова циклової комісії комп’ютерних наук з 2010 р.)
  • вчитель інформатики та математики, Навчально-виховне об’єднання №5 м. Хмельницький, 2002-2007 рр.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Ради директорів ВНЗ I-II р.а. України, 2017р.
  • Грамота Ради директорів ВНЗ I-II р.а. м. Києва, 2015р.
  • Почесні грамоти Міжрегіональної Академії управління персоналом, 2012-2015 р.р.
  • Почесна грамота Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, 2011 р.
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Курси підвищення кваліфікації, 2009 р.

Корпорація «Парус». Майстер-клас «Менеджмент та маркетинг» - хмарна технологія «jПарус», 2015 р.

ПрАт ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Курси підвищення кваліфікації, 2020 р.

ХОБІ рукоділля, дизайн

остання редакція 20.09.2021