Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Гнатченко Тетяна Олександрівна

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ГНАТЧЕНКО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

аспірант

e-mail: t.hnatchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА: Google Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Інформаційні системи та технології, програмна інженерія, хмарні технології, мобільна розробка

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Аспірант, спеціальність 122 «Комп’ютерні науки», тема дисертаційної роботи: «Інформаційна технологія моделювання бізнес-процесів корпоративних підприємств»
  • Магістр, спеціальність 8.03050901 «Облік і аудит» спеціалізація «Управління інформаційними ресурсами в обліку», Київський національний торговельно-економічний університет, 2015 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • з 2015 р. – програміст баз даних ТОВ «Мілкіленд-Україна»
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Публікації
  1. Чубаєвська В.А., Гнатченко Т.О. Кіберзагрози безпеці корпоративного інформаційного простору та шляхи їх подолання / В.А. Чубаєвська, Т.О. Гнатченко // Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (Київ, 27 берез. 2019 р.). – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2019. – С. 159-160.
  2. Гнатченко Т.О., Гнатченко Д.Д. Принципи вибору інформаційних технологій управління корпоративним підприємством / Т.О. Гнатченко, Гнатченко Д.Д. // Сучасний стан та перспективи розвитку економіки, обліку, менеджменту, фінансів та права: збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції (Полтава, 26 січня 2019 р.): ч. 4 – Полтава: ЦФЕНД, 2019. – С. 26-28.
  3. Криворучко О.В., Гнатченко Т.О., Гнатченко Д.Д. Етапи автоматизації бізнес-процесів суб’єкта господарювання / О.В. Криворучко, Т.О. Гнатченко, Д.Д. Гнатченко // Збірник тез III Всеукраїнської науково-практичної конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом». – Київ, 2020. – С. 99-100.
  4. Криворучко О.В., Гнатченко Т.О., Гнатченко Д.Д. Забезпечення інформаційної безпеки системи моделювання бізнес-процесів / О.В. Криворучко, Т.О. Гнатченко, Д.Д. Гнатченко // Безпека ресурсів інформаційних систем : збірник тез I Міжнародної науково-практичної конференції (м. Чернігів 16-17 квітня 2020 р.). – Чернігів : НУЧП, 2020. – С. 102-105.
ХОБІ Бадмінтон, вокал, програмування

остання редакція 01.11.2021