Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Кондратюк Сергій Сергійович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

КОНДРАТЮК СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ

аспірант кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

e-mail: S.Kondratyuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА:
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
ДОСВІД РОБОТИ
  • Начальник відділу з підвищення кваліфікації, товариство з обмеженою відповідальністю «М.Е.ДОК» з 2019 року до цього часу
  • Професіонал з розвитку персоналу, товариство «Центр сертифікації ключів Україна» у 2016 році
  • Інженер, товариство з обмеженою відповідальністю «Стайл Еквіптайм» у 2013 році
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Подяка Ректора Київського національного торговельно-економічного університету, 2017 р.
  • Подяка Ректора Київського національного торговельно-економічного університету, 2018 р.
ХОБІ подорожі, шахи

остання редакція 26.11.2021