Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

«Технологія Java»

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Викладачами кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки КНТЕУ Цензурою Миколою Олександровичем та Десятко Альоною Миколаївною виданий посібник «Технологія Java», що рекомендований здобувачам освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології».

У навчальному посібнику розглядаються основи мови програмування Java. Докладно викладається лексика мови, розглядаються елементи програмного коду, їх призначення та особливості застосування. Окремі теми присвячені регулярним виразам та обробці виняткових ситуацій. Значна увага приділена фундаментальним механізмам об’єктно-орієнтованого програмування з урахуванням особливостей Java.

Набуті в цьому курсі знання та навички є базою для подальшого, більш професійного опанування спеціалізації Java-розробника, зокрема роботи з базами даних (JDBC, JPA, Hibernate), створення клієнт-серверних додатків, додатків для Android, а також зі стеком вебтехнологій J2EE і сучасними фреймворками.

Владислав Котов
остання редакція 15.12.2021