Підготовка Phd: реалії 2022 року

Аспірантура і докторантура

22 вересня 2022 року відбулася зустріч аспірантів першого року навчання з проректором з наукової роботи ректором університету д.е.н., професором Мельниченко С.В. У своєму виступі проректор наголосила на важливості своєчасного виконання освітньо-наукової програми, вибору теми наукового дослідження у контексті напрямів розвитку світової науки. Відмітила про створені в університеті необхідні умови для проведення дослідницької роботи на високому рівні та набуття професійних компетентностей, а саме доступ до  сучасного технічного та програмного забезпечення, до всіх видів відкритої наукової інформації, у тому числі міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, інформаційних фондів університету, SMART-бібліотеки, спеціалізованих лабораторій. Повідомила присутнім про умови навчання в аспірантурі, проведення наукових досліджень, права і обов’язки учасників освітньо-наукового процесу, моніторинг виконання та процедури розгляду дисертаційних робіт, створення об’єктів інтелектуальної власності та їх захисту, дотримання академічної доброчесності та недопущення плагіату, а також ознайомила присутніх з нормативними документами, які регулюють підготовку здобувачів вищої освіти «доктор філософії».

Проректор побажала молодим науковцям плідної праці, творчого натхнення, наполегливості у досягненні своєї мети і мирного неба.На зустрічі з аспірантами були присутні декани, завідувачі кафедр, гаранти освітньо-наукових програм та наукові керівники, які привітали аспірантів і побажали їм творчих звершень та успіхів.

остання редакція 12.01.2023