Атестація здобувачів ступеня вищої освіти "доктор філософії"

Аспірантура і докторантура

16 вересня 2022 року на платформі Zoom відбулася зустріч аспірантів 4 року навчання з науковими керівниками, гарантами освітньо-наукових програм і проректором з наукової роботи Світланою Володимирівною Мельниченко. На зустрічі обговорювалися питання порядку розгляду та захисту дисертаційних робіт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 12 січня 2022 року № 44 «Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії», а також інших нормативних документів, які визначають порядок атестації здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні за результатами публічного захисту наукових досягнень у вигляді дисертації.

Розглянуто вимоги до висвітлення наукових результатів через опублікування статей та монографічних матеріалів, порядку розгляду дисертаційної роботи на засіданні кафедри та публічної презентації наукових результатів дисертації, вимоги до членів разової спеціалізованої вченої ради та порядок утворення разових рад.

Значну увагу приділено питанням запобігання плагіату в дисертаційних роботах та інших наукових працях, процедурі перевірки робіт за допомогою програми Unicheck.

Аспіранти та їхні наукові керівники отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

остання редакція 12.01.2023