Команда проєкту

EU Gender Security

Володимир ТОКАР, керівник модуля

Керівник модуля відповідає за загальне керівництво пропонованим модулем Жана Моне, проведення вхідного та підсумкового тестування, тренінгів "Концепція гендерної безпеки ЄС", "Гендерна безпека в економіці ЄС" та "Якісні та кількісні методи оцінки гендерної безпеки ЄС", розробку спеціального веб-сайту, офіційних сторінок у соціальних мережах, підготовку онлайн-підручника "ГЕНДЕРНА БЕЗПЕКА ЄС", проведення дослідження, за результатами якого опубліковано статтю щодо порівняльного аналізу стану гендерної безпеки в Україні та країнах-членах Європейського Союзу.
Член робочої групи з розробки Плану забезпечення гендерної рівності Державного торговельно-економічного університету на 2022-2024 роки.

Керівник тренінгу кафедри Жана Моне "Вплив європейської інтеграції на економічну безпеку країн-членів ЄС".

Тренер модулів Жана Моне "Інноваційно-інвестиційний розвиток Європейського Союзу" та "Адвокація європейської інтеграції".

Тренер Програми малих грантів з публічної дипломатії 2018-9 рр., проект 074-EDU-2019-2 "Повернення додому: Розвиток освіти та можливостей для жінок-ветеранок у бізнесі".

Сертифікований експерт з проведення ґендерно-правової експертизи (тренінг "Школа для жінок та чоловіків-тренерів з проведення ґендерно-правової експертизи", організований структурою ООН Жінки в Україні).

Співзасновник Гендерної ініціативи для університетів та суспільства (GENIUS).

Член команди проекту (партнерство DAAD DIES) "FLAMINGU: Жіноче лідерство в академічних колах та управлінні в Німеччині та Україні.

Переможець конкурсу на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, науковий проект "Фінансово-економічні та інституційні механізми реалізації гендерної рівності в системах забезпечення економічної безпеки Європейського Союзу та України".

Співавтор двох навчальних посібників з проведення тренінгів, присвячених питанням європейської інтеграції.

Співавтор сорока публікацій, присвячених гендерній проблематиці в Європі.

Провідний спеціаліст відділу грантових проектів.

Доктор економічних наук за спеціальністю "Економічна безпека держави".

Кандидат економічних наук за спеціальністю "Світове господарство і міжнародні економічні відносини".

Юлія ГОНЧАРОВА, координаторка модуля

Координаторка модуля відповідає за координацію діяльності в рамках запропонованого Модулю Жана Моне, проведення тренінгів "Інструментарій сприяння гендерній безпеці ЄС" та "Політичний вимір гендерної безпеки ЄС", підготовку онлайн-підручника "ГЕНДЕРНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ"

Заступниця голови робочої групи з розробки Плану забезпечення гендерної рівності Державного торговельно-економічного університету на 2022-2024 роки.

Деканеса факультету міжнародної торгівлі та права.

Доцентка кафедри міжнародного, цивільного та господарського права.

Кандидат юридичних наук з міжнародного права.

Оксана ВІНСЬКА, тренерка

Відповідальна за проведення тренінгів "Розширення прав і можливостей жінок у системі гендерної безпеки ЄС", "Якісні та кількісні методи оцінки розширення прав і можливостей жінок в ЄС", "Якісні та кількісні методи оцінки гендерної безпеки ЄС" та "Інструментарій сприяння гендерній безпеці ЄС", розробку офіційних сторінок запропонованого Модулю Жана Моне в соціальних мережах, підготовку онлайн-підручника "ГЕНДЕРНА БЕЗПЕКА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ", проведення наукового дослідження, за результатами якого буде опубліковано статтю щодо порівняльного аналізу розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері в Україні та в державах-членах ЄС.

Випускниця тренінгу "ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПОНЯТТЯМ ПЛАНУ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ (ПГР) ТА ЙОГО ОСНОВНИМИ ЕТАПАМИ".

Керівниця курсу: Європейська економіка (магістерський рівень), глобальна економіка та європейська інтеграція (магістерський рівень).

Співзасновниця Гендерної ініціативи для університетів та суспільства (GENIUS).

Член команди проекту (партнерство DAAD DIES) FLAMINGU: Жіноче лідерство в академічних колах та управлінні в Німеччині та Україні.

Тренерка модуля Жана Моне "Інноваційно-інвестиційний розвиток Європейського Союзу".

Співавторка двох навчальних посібників з проведення тренінгів, присвячених питанням європейської інтеграції.

Співавторка сорока публікацій, присвячених гендерній проблематиці в Європі.
Доцент кафедри європейської економіки і бізнесу.

Grant Agreement-101078301-EUGENSEC

остання редакція 18.11.2022