Центр підготовки до зовнішнього оцінювання знань

Висококваліфіковані викладачі
з досвідом підготовки слухачів
до вступу до закладів вищої освіти
У Центрі пройшли навчання
близько
9 тисяч учнів і студентів
Щороку близько 90% наших слухачів
стають студентами закладів вищої освіти

Центр надає допомогу у практичній підготовці:

• учнів загальноосвітніх навчальних закладів та осіб з повною загальною середньою освітою до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) з визначених конкурсних предметів  для вступу на навчання до  нашого університету та інших  закладів вищої освіти України для здобуття освітнього ступеня бакалавра;
  • здобувачів освітнього ступеня бакалавра до складання  єдиного вступного іспиту  (ЄВІ: іноземна мова + тест загальних навчальних компетентностей-ТЗНК), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та  для вступу на навчання до  закладів вищої освіти України для здобуття ступеня магістра.
  • випускників освітніх ступенів бакалавра та магістра до складання єдиних державних кваліфікаційних іспитів (ЄДКІ), які є обов'язковим компонентом атестації спеціальних компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю.

Навчальний процес ведеться за єдиними програмами, які затверджені  Міністерством освіти і науки України:

• програмами зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з конкурсних предметів (НМТ)
  • програмами єдиного вступного іспиту та єдиних фахових вступних випробувань (ЄВІ, ЄФВВ)
  • програмами єдиних державних кваліфікаційних іспитів з фахових дисциплін (ЄДКІ)

Центр має велику базу тематичних та контрольних тестових завдань, складених за специфікацією тестових завдань різних форм зовнішнього оцінювання, що дає змогу отримати не тільки теоретичні знання, а й набути практичних навичок із дисциплін обраного напряму підготовки.

Допомагаємо навчатися !

остання редакція 13.04.2023