Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Тренінг для слідчих та аналітиків Бюро економічної безпеки України (територіальне управління в Одеській області)

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Представник Державного торговельно-економічного університету професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, провідний спеціаліст відділу грантових проєктів Володимир Токар виступив як один із онлайн-тьюторів із доповіддю «Використання економіко-статичного аналізу при перевірках суб’єктів господарювання на предмет порушення законодавства» на семінарі для слідчих та аналітиків Бюро економічної безпеки України (територіальне управління в Одеській області), організованому Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України з 10 по 12 травня 2023 року в змішаному форматі.

Тьюторами семінару також були представники Європолу – Віталій Касап; Кримінальної поліції Польщі – Пшемислав Рейчак; Міністерства внутрішніх справ України – Віта МорозМаксим Богуславський; Центру кіберзлочинності та економічних злочинів Портсмутського університету – Ігоріс Кржецковськіс; Фінстату – Вінсент Туке; Moody’s Analytics – Матус Левоцький; Європейського центру по боротьбі з фінансовими та економічними злочинами (EFECC) – Аналітичний проєкт «Повернення активів» – Алехандро Перес; Бюро економічної безпеки України (Київ) – Віталій Сударіков; Бюро економічної безпеки України (Львів) – Олексій Барбашов.

Основними темами семінару стали: економічна безпека, боротьба з відмиванням грошей та транскордонним податковим шахрайством, кримінальні порушення у сфері публічних закупівель, система обміну та аналізу інформації Big Data, база даних Orbis тощо.

Важливо, що незважаючи на воєнний стан та небезпеку, фахівці з різних країн зібралися, щоб обмінятися думками та поділитися досвідом. Це ще раз підтверджує всебічну підтримку України нашими зарубіжними партнерами.

Перемога за нами!

Україна понад усе!