Дублікати документів про освіту у ДТЕУ

Навчальний відділ

Дублікати документів про освіту у ДТЕУ

Державний торговельно-економічний університет здійснює виготовлення та видачу дублікатів документів про вищу та професійно-технічну освіти згідно:

Дублікат документа про вищу освіту
 Дублікати додатків до дипломів
 Дублікат документа про професійну (професійно-технічну) освіту

-

Дублікат документа про вищу освіту (освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» та «спеціаліст») ДТЕУ виготовляє у разі:

1. втрати, викрадення документа про вищу освіту;
  2. пошкодження документа про вищу освіту, що призвело до порушення цілісності інформації;
  3. якщо виявлено помилки в інформації, що відтворюється в документі про вищу освіту;
  4. невідповідності документа про вищу освіту формі (зразку), встановленій (встановленому) на дату його видачі;
  5. зміни прізвища, імені, по батькові (за наявності) у зв’язку зі зміною (корекцією) статевої належності особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту;
  6. неможливості встановити інформацію, що необхідна, зокрема, для підготовки документа про вищу освіту до міжнародного обігу, проставлення апостиля та/або його легалізації, через втрату, знищення чи недоступність архівів закладу освіти.

Для замовлення дубліката документа про вищу освіту необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність виготовлення дубліката та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката документа про вищу освіту – зразок;
  2. Паспорт громадянина України;
  3. Паспорт громадянина України для виїзду закордон (у випадку зміни ПІБ з моменту завершення навчання додатково надати заяву про транслітерацію ПІБ англійською мовою – зразок);
  8. Копія оригіналу документа про освіту.

Вартість послуги виготовлення дубліката диплома – 57 грн (КВИТАНЦІЯ).

Вартість послуги виготовлення дубліката додатка до диплома – 113 грн (КВИТАНЦІЯ).

Звертаємо увагу:

• зміна прізвища / імені / по батькові – не є підставою для виготовлення дубліката документа про освіту.
  • документа про освіту, за чинною формою (зразком) на дату видачі не підлягає обміну (виготовленню дубліката) за формою європейського зразка, за відсутності вищезазначених причин.
  • документи, що подаються у дистанційній формі повинні бути підписані за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису / електроного цифорового підпису випускника.

Відповідальний спеціаліст навчального відділу за виготовлення дублікатів документів про освіту – Беліменко Олександр Ігорович
м. Київ, вул. Кіото 19, корпус А, каб. А-239
Тел. – (044) 531 31 76
Email –
o.belimenko@knute.edu.ua

Дублікати додатків до дипломів європейського зразка  виготовляються структурними підрозділами (факультетами) відповідно до спеціальностей:

Для замовлення дубліката додатка до диплома, без замовлення дубліката диплома, необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність такого виготовлення та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката додатка до диплома – зразок;
  8. Копія оригіналу документа про освіту.

Дублікат документа про професійну (професійно-технічну) освіту (освітнього ступеня «кваліфікований робітник») ДТЕУ виготовляє у разі:

1. втрати, викрадення документа;
  2. пошкодження Документа, що призвело до порушення цілісності інформації;
  3. якщо виявлено помилки в інформації, що відтворюється в Документі;
  4. невідповідності Документа формі (зразку), встановленій (встановленому) на дату його видачі;
  5. зміни прізвища, імені, по батькові (за наявності), у зв’язку зі зміною (корекцією) статевої належності особи, на ім’я якої було видано Документ;
  6. неможливості встановити інформацію, що необхідна, зокрема, для підготовки Документа до міжнародного обігу, проставлення апостилю та/або легалізації, через втрату, знищення чи недоступність архівів закладу освіти та/або розташування закладу освіти чи його архівів на тимчасово окупованих територіях України.

Для замовлення дубліката документа про професійну (професійно-технічну) освіту необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність виготовлення дубліката та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката документа про вищу освіту – зразок;
  8. Копія оригіналу документа про освіту.
  9. Довідка з поліції, де вказана інформація про втрату документа про освіту та визнання його недійсним (оформлена належним чином, затверджена підписом та печаткою). Та / або оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника документа про освіту, з зазначенням інформації про: серію, номер документа про освіту; заклад освіти, який видав документ; на чиє прізвище, імʼя та по батькові видано документ, та про визнання зазначеного документа про освіту недійсним.

Вартість послуги виготовлення дублікатів документів про професійну (професійно-технічну освіту) – 170 грн (КВИТАНЦІЯ).

Звертаємо увагу:

м. Київ, вул. Кіото 19, корпус А, каб. А-239