Дублікати документів про освіту у ДТЕУ

Навчальний відділ

Дублікати документів про освіту у ДТЕУ

Державний торговельно-економічний університет здійснює виготовлення та видачу дублікатів документів про вищу та професійно-технічну освіти згідно:

Дублікат документа про вищу освіту
 Дублікати додатків до дипломів
 Дублікат документа про професійну (професійно-технічну) освіту

-

Дублікат документа про вищу освіту (освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» та «спеціаліст») ДТЕУ виготовляє у разі:

1. втрати, викрадення документа про вищу освіту;
  2. пошкодження документа про вищу освіту, що призвело до порушення цілісності інформації;
  3. якщо виявлено помилки в інформації, що відтворюється в документі про вищу освіту;
  4. невідповідності документа про вищу освіту формі (зразку), встановленій (встановленому) на дату його видачі;
  5. зміни прізвища, імені, по батькові (за наявності) у зв’язку зі зміною (корекцією) статевої належності особи, на ім’я якої було видано документ про вищу освіту;
  6. неможливості встановити інформацію, що необхідна, зокрема, для підготовки документа про вищу освіту до міжнародного обігу, проставлення апостиля та/або його легалізації, через втрату, знищення чи недоступність архівів закладу освіти.

Для замовлення дубліката документа про вищу освіту необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність виготовлення дубліката та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката документа про вищу освіту – зразок;
  2. Паспорт громадянина України;
  3. Паспорт громадянина України для виїзду закордон (у випадку зміни ПІБ з моменту завершення навчання додатково надати заяву про транслітерацію ПІБ англійською мовою – зразок);
  8. Копія оригіналу документа про освіту.

Вартість послуги виготовлення дубліката диплома – 57 грн (КВИТАНЦІЯ).

Вартість послуги виготовлення дубліката додатка до диплома – 113 грн (КВИТАНЦІЯ).

Звертаємо увагу:

• зміна прізвища / імені / по батькові – не є підставою для виготовлення дубліката документа про освіту.
  • документа про освіту, за чинною формою (зразком) на дату видачі не підлягає обміну (виготовленню дубліката) за формою європейського зразка, за відсутності вищезазначених причин.

Відповідальний спеціаліст навчального відділу за виготовлення дублікатів документів про освіту – Беліменко Олександр Ігорович
м. Київ, вул. Кіото 19, корпус А, каб. А-239
Тел. – (044) 531 31 76
Email –
o.belimenko@knute.edu.ua

Дублікати додатків до дипломів європейського зразка  виготовляються структурними підрозділами (факультетами) відповідно до спеціальностей:

Для замовлення дубліката додатка до диплома, без замовлення дубліката диплома, необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність такого виготовлення та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката додатка до диплома – зразок;
  8. Копія оригіналу документа про освіту.

Дублікат документа про професійну (професійно-технічну) освіту (освітнього ступеня «кваліфікований робітник») ДТЕУ виготовляє у разі:

1. втрати, викрадення документа;
  2. пошкодження Документа, що призвело до порушення цілісності інформації;
  3. якщо виявлено помилки в інформації, що відтворюється в Документі;
  4. невідповідності Документа формі (зразку), встановленій (встановленому) на дату його видачі;
  5. зміни прізвища, імені, по батькові (за наявності), у зв’язку зі зміною (корекцією) статевої належності особи, на ім’я якої було видано Документ;
  6. неможливості встановити інформацію, що необхідна, зокрема, для підготовки Документа до міжнародного обігу, проставлення апостилю та/або легалізації, через втрату, знищення чи недоступність архівів закладу освіти та/або розташування закладу освіти чи його архівів на тимчасово окупованих територіях України.

Для замовлення дубліката документа про професійну (професійно-технічну) освіту необхідно звернутись з письмовою заявою про необхідність виготовлення дубліката та додати наступні документи з переліку:

1. Заява про виготовлення дубліката документа про вищу освіту – зразок;
  8. Копія оригіналу документа про освіту.
  9. Довідка з поліції, де вказана інформація про втрату документа про освіту та визнання його недійсним (оформлена належним чином, затверджена підписом та печаткою). Та / або оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника документа про освіту, з зазначенням інформації про: серію, номер документа про освіту; заклад освіти, який видав документ; на чиє прізвище, імʼя та по батькові видано документ, та про визнання зазначеного документа про освіту недійсним.

Вартість послуги виготовлення дублікатів документів про професійну (професійно-технічну освіту) – 170 грн (КВИТАНЦІЯ).

Звертаємо увагу:

м. Київ, вул. Кіото 19, корпус А, каб. А-239