Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Науковий профіль РЗАЄВА С.Л.

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

РЗАЄВА СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА
e-mail: rzaevasl@knute.edu.ua

Науковий ступінь: кандидат технічних наук, 05.13.06 «Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології» тема дисертації: «Прогнозування попиту на навчальні послуги (післядипломна освіта) та впровадження новітніх інформаційних технологій для підвищення інформаційних технологій для підвищення.», 2005 р. НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, Ukraine (ukrintei.ua)

Наукова звання: доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем 2011р.

Посада: доцент

Резюме викладача Рзаєва Світлана Леонідівна (knute.edu.ua)
Наукові профілі у міжнародних наукометричних базах даних Scopus
ResearchGate
Сфера наукових інтересів Адміністрування сховищ даних, безпека та захист баз даних, технології проєктування та адміністрування баз даних, інформаційні технології, моделювання ПЗ
Науково-дослідницька робота
  1. Розробка основних технічних рішень та структури комплексу технічних засобів системи дистанційного навчання Київського національного торговельно-економічного університету з елементами її типізації НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, Ukraine №0203U006644 (ukrintei.ua)
  2. Розробка інформаційної управляючої системи торговельного підприємства. НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, Ukraine (ukrintei.ua)
  3. Проектування інформаційних технологій освітнього середовища
Монографії/ інші наукові збірники
  1. Експертні оцінки в менеджменті: монографія/ С.Л. Рзаєва. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2009. – 146 с. Каталоги - НБУВ Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (irbis-nbuv.gov.ua)
Посібники/підручники
  1. Бази даних: навч. посіб. / С.Л. Рзаєва, О.А. Харченко. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2021. – 228 с.
  2. MS Office у вирішенні завдань на підприємствах торгівлі: навч. посіб. / О.В.Криворучко, С.Л. Рзаєва, В.М.Краснощок. – Київ : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2008. – 345 с. (Гриф МОН) Каталоги - НБУВ Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (irbis-nbuv.gov.ua)
Додаткові види наукової діяльності
  1. Член одноразової  спеціалізованої вченої ради ДФ26.055.007 з присудження ступеня доктора філософії» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» 2021р. НРАТ/NRAT - National Repository of Academic Texts, Ukraine (ukrintei.ua)
  2. Гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» галузі знань 12 «Інформаційні технології»